NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
SPORE ZMIANY!  RZĄD ZMIENIA KOLEJNOŚĆ SZCZEPIEŃ! ZASKAKUJĄCA DECYZJA ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Atak rakietowy Iranu na bazy USA w Iraku. MON: Polskim żołnierzom nic się nie stało”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

W bazę Al Asad w zachodniej części Iraku, miejscu gdzie stacjonują amerykańscy żołnierze, uderzyło co najmniej dziesięć rakiet. Odpowiedzialność za przeprowadzenie ataków wziął irański Korpus Strażników Rewolucji Islamskiej. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez polskie Ministerstwo Obrony Narodowej, polskim żołnierzom nic się nie stało.

Jak informuje CNN w ataku na bazę Al Asad nikt nie zginął. Według Pentagonu rakiety balistyczne zostały wystrzelone z Iranu i dosięgnęły dwie bazy wojskowe, Al Asad oraz Irbil. – To oczywiste, że pociski zostały wystrzelone z Iranu i były skierowane na bazy w Iraku, w których przebywali amerykańscy żołnierze oraz personel międzynarodowej koalicji. Nasze bazy były w stanie wysokiej gotowości ze względu na oznaki, że reżim irański planował i planuje atakować nasze siły i interesy w regionie – powiedział rzecznik Pentagonu Jonathan Hoffman.

Atak na bazy wojskowe USA w Iraku. MON: Polskim żołnierzom nic się nie stało

Ministerstwo Obrony Narodowej oraz szef resortu Mariusz Błaszczak poinformowali, że polskim żołnierzom stacjonującym w bazie wojskowej w Al Asad nic się nie stało.

Mariusz Błaszczak@mblaszczak

Żaden z polskich żołnierzy w Iraku nie ucierpiał po atakach rakietowych na bazy Al Asad i Irbil. Jesteśmy w stałym kontakcie z dowódcą Polskiego Kontyngentu Wojskowego w Iraku.

Ludzie o tym mówią: 200

Polski konwój wojskowy, w którym znajduje się około 150 żołnierzy przybył do kontrolowanej przez Stany Zjednoczone bazy wojskowej w Al Asad w lipcu ubiegłego roku. Według mediów wysłanie polskich żołnierzy w ten region jest zgodne z amerykańskim planem zwiększenia sił w regionie nadzorowanym przez USA.

W oświadczeniu opublikowanym przez Korpus Strażników Rewolucji Islamskiej (elitarna jednostka irańskiego wojska), napisano, że ataki były zemstą za śmierć Sulejmaniego. KSRI ostrzega, że każdy kraj, w którym stacjonują wojska amerykańskie mogą być celem „wrogich i agresywnych działań”. Korpus wezwał także amerykańskich obywateli do wywierania wpływu na władze, w sprawie wycofania wojsk amerykańskich z regionu.

zrodlo:wiadomosci.gazeta.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: