NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1166 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Stanisław Michalkiewicz zamknięty! „W ten oto sposób zostałem osobą podejrzaną”☀Autor Gabi☀
POLSKA - wykupują całe bloki mieszkalne tysiące mieszkań - KTO REALIZUJE TEN SKUP ?
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Rosyjski Putin odwiedza Syrię, by spotkać się z Assadem, kluczowym sojusznikiem Iranu”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Lala Koniecpolska

Hrabina w Arystokracja

DAMASKUS, Syria (AP) – prezydent Rosji Władimir Putin udał się we wtorek do Damaszku na spotkanie z prezydentem Baszarem Assadem, rzadka wizyta, która pojawia się w związku z rosnącymi napięciami między Iranem i Stanami Zjednoczonymi po uderzeniu drona w USA, w którym zginął najwyższy irański generał.

Podczas gdy w oficjalnych oświadczeniach złożonych podczas poprzedniej niezapowiedzianej wizyty nie wspomniano o zabójstwie w ostatnim tygodniu gen. Qassem Soleimani, czas był wyraźny.

Strajk w USA, który zabił Soleimani w kilka minut po wylądowaniu w Iraku, złożył śluby odwetu od Teheranu i jego zastępców w Bagdadzie i Bejrucie. Doprowadził również USA do zmiany pozycji swoich wojsk w Iraku po wezwaniach irackiego parlamentu i premiera sił USA do opuszczenia kraju.

Pełny zasięg: Vladimir Putin
Soleimani dowodził wspieranymi przez Iran siłami wspierającymi Assada w wojnie domowej w Syrii i odegrał kluczową rolę we wspieraniu jego armii. Z około 600 amerykańskimi żołnierzami rozmieszczonymi w Syrii kraj ten jest potencjalnym miejscem konfliktu z Iranem.

Wizyta Putina jest drugim krajem w czasie wojny, gdzie jego wojska walczą u boku syryjskich sił rządowych od 2015 roku. Przychodzi wśród miażdżącej, wspieranej przez Rosję ofensywy sił syryjskich w północno-zachodniej prowincji Idlib, ostatniej warowni rebeliantów w Syrii .

Putin i Assad spotkali się na rosyjskim posterunku dowodzenia w Damaszku i otrzymali raporty wojskowe na temat sytuacji w różnych regionach Syrii, powiedział rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow.

W rozmowie z Assadem Putin powiedział, że wiele zrobiono w celu przywrócenia państwowości i integralności terytorialnej Syrii. „Sytuacja się nie zmieniła – w rzeczywistości jesteśmy świadkami przywrócenia państwowości Syrii, Syrii jako państwa, integralności terytorialnej kraju” – powiedział Putin na wideo ze spotkania opublikowanego przez syryjską państwową agencję informacyjną SANA.

Jednocześnie Putin zauważył, że sytuacja na Bliskim Wschodzie „niestety nasila się”.

Podczas pobytu w Damaszku Putin razem odwiedził przełomowy meczet stolicy Syrii Umajjad w otoczonym murem Starym Mieście, gdzie oglądał grób Jana Chrzciciela, który jest święty zarówno dla chrześcijan, jak i muzułmanów.

Wizyta Putina zbiegła się z rosyjskimi prawosławnymi świętami Bożego Narodzenia, a Putin pogratulował swoim żołnierzom świąt, zgodnie z oświadczeniem z biura Assada. Zdjęcia opublikowane przez SANA pokazały dwóch przywódców odwiedzających prawosławną katedrę w Damaszku.

POWIĄZANA HISTORIA:
– Merkel spotka się z Putinem w Moskwie, by porozmawiać o kryzysach na Bliskim Wschodzie
Rosja przystąpiła do wojny w 2015 r., Kiedy syryjskie wojsko wydawało się bliskie upadku. Od tego czasu, głównie ze względu na ogólne wsparcie Rosji, syryjski rząd w znacznej mierze wygrał wojnę domową od prawie 9 lat i odzyskał kontrolę nad większością kraju od rebeliantów.

W ostatnich tygodniach wojska syryjskie wspierane przez rosyjskie samoloty szturmowe wkraczały do ​​ostatniej twierdzy rebeliantów w kraju, położonej w północno-zachodniej prowincji Idlib.

Ostatni raz Putin przyjechał do Syrii w 2017 r., Kiedy ogłosił zmniejszenie rosyjskiej obecności wojskowej w tym kraju. W tym czasie rebelianci wciąż okopywali się na obrzeżach Damaszku, a on odwiedził tylko rosyjską bazę lotniczą Hemeimeem w nadmorskiej prowincji Latakia w Syrii. Assad wcześniej odwiedził Rosję i spotkał się z Putinem w maju 2018 r., Listopadzie 2017 r. I październiku 2015 r.

Blisko pół miliona ludzi zginęło podczas wojny domowej w Syrii, a 11 milionów zostało wysiedlonych ze swoich domów, w tym 5 milionów jest uchodźcami spoza kraju.

___

Litwinowa donosi z Moskwy. Bassem Mroue, pisarz prasowy, współpracujący z Bejrutu.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: