KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

„Trzeba jak najszybciej zmienić tzw. „ustawę o bestiach”

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡  ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku! VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

Wprowadziliśmy przepis, który działa na zasadzie przymusowego umieszczenia w ośrodku zamkniętym.

To się zemści na naszym społeczeństwie, ponieważ zamiast rozwiązać problem stworzyliśmy ich jeszcze więcej – mówi w rozmowie z Newsweekiem biegły sądowy, lekarz psychiatra, doktor Stanisław Teleśnicki.

Przykład?

W ośrodku w Gostyninie, zaplanowanym na 18-20 osób, a obecnie przebywa 74 pacjentów. A nie wszyscy powinni.

pap 20190417 11O Fot.: PAP / PAP

 

NEWSWEEK: Resocjalizacja w Polsce to rzeczywistość czy fikcja?

STANISŁAW TELEŚNICKI: Od strony formalnej resocjalizacja na pewno istnieje i jest na nią położony, jak to się mówi w urzędniczym języku, duży nacisk.

W rzeczywistości zdecydowanie łatwiej jest zbadać jej wymiar teoretyczny niż praktyczny. Sprawdza się zatem, czy osadzony odbył daną ilość zajęć, czy brał udział w różnych programach, czy miał zapewniony dostęp do psychologa.

Tym samym rośnie papierologia. Natomiast efekty resocjalizacji mierzalne są jedynie w socjologicznym ujęciu i tutaj jest już większy problem.

Można sprawdzić na przykład, ilu skazanych po odbyciu kary ponownie wraca do zakładów karnych.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: