KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

Ziobro: będę bezwzględnie reagował na działania, wymierzone przeciwko mnie i mojej kadrze

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡  ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku! VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw
Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro

Polska policja zatrzymała domniemanego zleceniodawcę zabójstwa prokuratora generalnego, informuje TVP.

W maju tego roku doniesiono, że główny handlarz dopalaczami chciał zabić ministra sprawiedliwości, polskiego prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobrę i wynajął zabójcę za 100 tysięcy złotych.

„Funkcjonariusze policji miejskiej zatrzymali  pod Warszawą Jana S., podejrzanego o podżeganie do zabicia kilku osób, w tym ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobrę” – potwierdziła rzeczniczka Prokuratury Krajowej, prok. Ewa Bialik.

Wybory

Według słów samego Zbigniewa Ziobry,  determinacja handlarza dopalaczami świadczy o tym, że państwo działa, a wprowadzone z jego inicjatywy przepisy uderzające w handel „białą śmiercią” są skuteczne”.

Moim obowiązkiem jako prokuratora generalnego jest troska o sprawiedliwość, ale także o ludzi, którzy stoją po jej stronie. Będę bezwzględnie reagował na wszelkie podobne działania

– zapewnił Ziobro.

Według telewizji podejrzany, zwany „baronem dopalaczy”, został zatrzymany w związku z dwiema sprawami karnymi. Pierwsza dotyczy stworzenia zagrożenia dla życia lub zdrowia dużej liczby osób, druga dotyczy podżegania do morderstwa.

Ostatnio w Polsce organy ścigania aktywnie zwalczają handel narkotykami, regularnie przeciwdziałając działalności grup przestępczych w tym obszarze. Rzekomy wynajęty zabójca został już zatrzymany.

Przypomnimy, że w czerwcu minister Ziobro poinformował, że wobec Jana S. prowadzone jest też drugie śledztwo dotyczące „jego działalności w biznesie dopalaczowym”. Według ministra, Jan S. prowadził interesy na szeroką skalę, także w innych krajach UE, a jego obroty sięgały 1 mln zł.

sputniknews.com

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: