NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1156 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
Gdy książę Filip umrze, rozpocznie się operacja „Forth Bridge” ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Protesty w USA potępiają działania w Iranie i Iraku”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

WASHINGTON (AP) – Demonstranci w kilkudziesięciu miastach w USA zgromadzili się w sobotę, aby zaprotestować przeciwko zabiciu przez generała irańskiego generała administracji Trumpa i decyzji o wysłaniu tysięcy dodatkowych żołnierzy na Bliski Wschód.

Ponad 70 planowanych protestów zostało zorganizowanych przez CODEPINK i Act Now to Stop War and End Racism, amerykańską koalicję antywojenną wraz z innymi grupami.

Od Tampy po Filadelfię i San Francisco po Nowy Jork protestujący nosili znaki i intonowali hasła antywojenne.

Prezydent Donald Trump zarządził piątkowy nalot w pobliżu międzynarodowego lotniska w Bagdadzie, w którym zginął gen. Qassem Soleimani , szef elitarnej siły Iranu Quds Force, którego obwiniano za ataki na wojska amerykańskie i sojuszników amerykańskich sprzed dziesięcioleci. Iran poprzysiągł zemstę, budząc obawy przed wojną, ale nie jest jasne, jak i kiedy może nadejść reakcja.

Organizatorzy protestów powiedzieli, że administracja Trumpa zasadniczo rozpoczęła wojnę z Iranem zabijając Soleimani.

W Miami zgromadziło się prawie 50 protestujących. Kierowcy słyszeli krzyki ludzi: „Nigdy więcej morderstw dronów”, „Teraz chcemy pokoju” i „Czego chcemy? Pokój w Iranie ”.

Kilkuset demonstrantów zebrało się w sobotę na Times Square, skandując „Bez sprawiedliwości, bez pokoju, USA z Bliskiego Wschodu!”

„Stany Zjednoczone próbują wykorzystać Irak jako wojnę zastępczą” – powiedział 72-letni Russell Branca z Queens. „Jeśli Stany Zjednoczone i Iran będą walczyć, to nie będzie w Stanach Zjednoczonych i nie będzie w Iranie, będzie w innych miejscach. I to jest po prostu szalone, ponieważ nic z tego nie jest konieczne. ”

W Minneapolis protestujący zgromadzili się w pobliżu University of Minnesota, trzymając znaki i śpiewy. Wśród nich był Meredith Aby, wieloletni lider lokalnego komitetu antywojennego.

„Musimy wycofać się z Iraku, a nie wysyłać więcej żołnierzy. Musimy starać się schłodzić Iranowi, a nie wylewać benzyny do ognia ”, powiedział 47-letni Aby.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: