TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

live-stream pobrane (1).png

„7 kolejnych pacjentów z Hongkongu leczonych z powodu tajemniczej choroby”

HONG KONG (AP) – sekretarz zdrowia i żywności Hongkongu powiedział w niedzielę, że siedem osób jest leczonych z powodu wirusowego zapalenia płuc.

PropellerAds

W związku z nowo zgłoszonymi przypadkami władze uważają, że w sumie 15 pacjentów w Hongkongu zapadło na tajemniczą chorobę układu oddechowego, która zaraziła co najmniej 44 osoby w chińskim mieście Wuhan w Chinach kontynentalnych. W piątek 11 z 44 było w stanie krytycznym.

Wybuch, który pojawił się w zeszłym miesiącu, ożywił epidemię SARS w latach 2002-2003, która rozpoczęła się w południowych Chinach i zabiła ponad 700 osób w Chinach kontynentalnych, Hongkongu i innych krajach.

Szefowa zdrowia w Hongkongu, Sophia Chan, powiedziała, że siedmiu nowo zgłoszonych pacjentów było w stabilnym stanie. Powiedziała, że szpitale i lekarze zostali poinformowani o przypadkach gorączki u każdego, kto podróżował do Wuhan w ciągu ostatnich 14 dni.

Władze szpitalne poinformowały, że aktywowały poziom „poważnej reakcji”, aby ograniczyć rozprzestrzenianie się infekcji. Chan ostrzegał mieszkańców Hongkongu przed odwiedzaniem mokrych rynków i jedzeniem dzikiej zwierzyny w Chinach kontynentalnych.

zrodlo:apnews

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: