NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Za granicą ustawiają się w kolejkach za jednym polskim produktem. Cała branża może liczyć zyski ☀Autor Gabi☀
"DGP": Rząd próbuje stłumić lekarski bunt  ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
Kiedy skończy się „pandemia”? Prof. Gut: Raczej nigdy końca nie będzie ☀Autor Gabi☀
Gliński atakuje Bosaka. Zupełnie zbędny minister ośmiesza się na Twitterze [ZOBACZ JAK] ☀Autor Gabi☀
TAK WIDZĄ ŚWIAT PO PANDEMII I TAKĄ RZECZYWISTOŚĆ ZAPOWIADAJĄ JAKO NOWĄ NORMALNOŚĆ
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Związek, który nie jest nam pisany – 5 oznak”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Zakochanie to uczucie, którego każdy z nas pragnie. Szczęśliwy związek to coś, czego każdy powinien doświadczyć na pewnym etapie naszego życia. Związek z drugim człowiekiem wnosi nas na wyżyny i jest to jedno z najbardziej niesamowitych i fascynujących uczuć na świecie.

Zakochanie to doznanie, które wypełnia nas życiem i czyni nas szczęśliwym. Może ono jednak nieść ze sobą cierpienie.

Kiedy się zakochujemy, nie spodziewamy się, że będziemy cierpieć. Miłość, jaką czujemy na początku nie daje miejsca na uczucia wręcz zupełnie przeciwne. Prawda jest jednak taka, że czasami cierpienie jest częścią procesu, który pozwala nam uczyć się, rozwijać i doceniać wartość prawdziwej miłości.

Prezentujemy wam dzisiaj listę 5 sytuacji, w których zakochanie może skończyć się tylko złamanym sercem.

1. Związek zrodził się z pożądania

Dzięki filmom i książkom, w których taki rodzaj miłości bryluje, otacza nas przekonanie, że możemy się zakochać po namiętnej nocy z drugą osobą. Słyszymy też czasami, że nasze uczucie musi mieć szczyptę tego rodzaju miłości, bo jest to jej podstawowy składnik.

Nie ma to nic wspólnego z naszym codziennym i rzeczywistym światem. Dlatego musimy koniecznie zrozumieć różnicę między więzią fizyczną, a emocjonalną. Świadomość tego pozwoli nam uniknąć niepotrzebnych zawodów miłosnych.

Sexting

2. Ogranicza was czas

Jeśli spotkałeś osobę swoich marzeń, która mówi ci że planuje mieszkać w innym kraju, to wasz wspólny czas jest ograniczony.

Terminy tworzone są wyłącznie w jednym celu: by określić koniec pewnego rozdziału. Zadaj więc sobie pytanie: dlaczego mam się zakochać, jeśli dni tego związku są już policzone? Jeśli wkładasz w ten związek swoje serce, prawdopodobnie będziesz później samotny i rozczarowany. Nie będziesz mógł cieszyć się życiem.

Kawa i serce

3. Większość twoich bliskich tego nie popiera

Ludzie zawsze znajdują mnóstwo błahych powodów, dla których nie powinniśmy spotykać się z osobą, którą kochamy. Kiedy jednak cała twoja rodzina i przyjaciele odrzucają osobę, w której się zakochałeś, mogą mieć ku temu solidny powód.

Jeśli wszyscy się zgadzają, to pewnie dlatego, że coś poszło nie tak. Twoi bliscy przyjaciele i rodzina kochają cię i zawsze będą się o ciebie troszczyli. Zawsze będą pragnęli dla ciebie tego, co najlepsze.

Jeśli zdarza się to często w twoim życiu, być może powinieneś zastanowić się nad swoim stylem życia i zachowaniem. Zadaj sobie pytanie, czy dobrze ci z nimi, czy czujesz wręcz, że powinieneś coś zmienić.

4. Dzieli was zbyt wiele kilometrów

Jeśli zbyt długo trwasz w takiej sytuacji, wasz związek może zacząć wywierać zbyt wiele presji i spowodować stałą emocjonalną rozterkę. Może powinieneś zadać sobie pytanie, czy warto się tak poświęcać dla tych doświadczeń. Zarówno dobrych jak i złych. Związek na odległość może zwiększać twój stres emocjonalny.

5. Twój partner się waha

Kiedy się w kimś zakochujemy, zazwyczaj wiemy, czy druga osoba odwzajemni nasze uczucie, czy nie. Jeśli wydaje się, że osoba, w której się zakochałeś nie czuje tego co ty, dlaczego wierzysz, że to się zmieni?

Osoba jest jaka jest, nie powinieneś z tym walczyć. Będzie nadal żyć swoim życiem, a usiłując zmusić ich do zakochania się w tobie tylko się wypalisz. Będziesz marnować energię na coś, co od początku skazane było na porażkę.

Kiedy stajesz w obliczu takiej sytuacji powinieneś kierować się rozumem i myśleć realnie o możliwym cierpieniu.

Akceptacja

Jeśli naprawdę chcesz kochać i być kochanym, najlepszym przewodnikiem będzie twoje sercePostaw na siebie, na swoje uczucia i intuicję. Rozluźnij się i ciesz się wartościową podróżą, którą jest miłość i życie.

Miłość jest nieunikniona. Poświęcaj się dla niej całym sobą, bo każdy z nas jest wyjątkowy i każdy ma w sobie coś szczególnego, czym może podzielić się z drugą osobą.

zrodlo:pieknoumyslu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: