NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
Są oficjalne zalecenia ws. szczepień. Duże zmiany! ☀Autor Gabi☀
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań w 2021 r.USTAWA z dnia 9 sierpnia 2019 r.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Irak: W kierunku ambasady USA w Bagdadzie poleciała rakieta. Są ranni

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

4 stycznia niedaleko amerykańskiej ambasady w Bagdadzie spadła rakieta. W tym samym czasie miało dojść do ataku w bazie lotniczej Balad, gdzie przebywają amerykańscy żołnierze.

Irak: W kierunku ambasady USA w Bagdadzie poleciała rakieta. Są ranni

Jak informuje rosyjska rządowa telewizja RT, rakieta uderzyła w silnie strzeżoną Zieloną Strefę. Właśnie na tym obszarze mieści się ambasada USA. Natychmiast pojawiły się przypuszczenia, że to właśnie ona była celem ataku. W budynku uruchomiono syreny alarmowe.

Na razie nie potwierdzono żadnych doniesień o zabitych. Personel ambasady wyszedł z ataku cało. W tym samym czasie miało dojść do podobnego ataku w bazie lotniczej Balad, oddalonej o 60 km od Bagdadu. Przebywają w niej amerykańscy żołnierze.

Według danych agencji „Reuters” na terenie bazy lotniczej wylądowały dwie rakiety. Na szczęście nikt z przebywających tam wojskowych i członków personelu nie odniósł obrażeń. Poufne źródło „AFP” potwierdziło, że armia wysłała specjalne drony monitorujące, które mają wyśledzić, skąd wystrzelono pociski.

Atak został natychmiast połączony z wydarzeniami poprzedniego dnia. 3 stycznia doszło do zamachu na jednego z najważniejszych irańskich generałów, Kasema Sulejmaniego. Zlecenie zostało złożone przez rząd Stanów Zjednoczonych. Jednak ani rząd Iranu, ani żadna z organizacji terrorystycznych na razie nie przyznał się do dokonania ataku.

Rząd USA spodziewał się, że w najbliższym czasie może dojść do podobnych ataków. Dzień przed atakiem ochrona ambasady Stanów Zjednoczonych w Iraku została wzmocniona przez setkę dodatkowych żołnierzy piechoty morskiej. Wezwano wszystkich obywateli USA, którzy przebywają na terenie Iraku, żeby jak najszybciej opuścili niebezpieczny obszar. Tylko w piątek 3 stycznia z kraju wyjechało kilkudziesięciu pracowników zagranicznych koncernów naftowych.

Jak ustalono, do ataku wykorzystano pociski moździerzowe. Z powodu wybuchu droga, którą poruszała się amerykańska misja dyplomatyczna, została zablokowana. Pięcioro mieszkańców obszaru odniosło rany. Dotkliwie ucierpiała także sąsiednia dzielnica Dżadrija, a nagrania zniszczonych budynków i samochodów zaczęły krążyć po sieci zaledwie godzinę od zajścia.

„Reuter” dotarł do bezpośrednich świadków zdarzenia. Jak twierdzą, usłyszeli dwa głośne wybuchy, które rozniosły się po całej stolicy Iraku. Według ustaleń „AFP” chodziło właśnie o dwa pociski, które spadły na teren Zielonej Strefy. Dziennikarze „AFP” powołali się na swoje źródła w służbach bezpieczeństwa.

Z kolei „RT” dotarli do danych, że pocisków było aż trzy. Podają, że chodzi o pociski do wyrzutni M-13 „Katiusza”. Rakiety tego typu miały zostać wykorzystane zarówno do ataku na Zieloną Strefę, jak i Balad.

Zielona Strefa to jedna z dzielnic Bagdadu. Słynie z wielu fortyfikacji, a na jej obszarze znajdują się głównie oddziały misji zagranicznych oraz budynki rządowe. Dla bezpieczeństwa mieszkańców stolicy, teren Zielonej Strefy został na razie zamknięty przez siły specjalne. Wstrzymano tam również ruch pojazdów.

Jak ustaliła agencja „Reuters”, iracka milicja wydała ostrzeżenie dla państwowych sił bezpieczeństwa. Zgodnie z zaleceniami, ich członkowie powinni tymczasowo trzymać się jak najdalej od amerykańskich baz wojskowych i innych ośrodków rządowych.

– Siły bezpieczeństwa muszą trzymać się z daleka od amerykańskich baz, na odległości nie mniejszą niż tysiąc metrów – „Reuters” cytuje apel rzecznika policji.

Donald Trump wygłosił przemówienie na temat wydarzeń w Iraku. Prezydent Stanów Zjednoczonych zwrócił się bezpośrednio do wszystkich osób, które stanowią zagrożenie dla obywateli jego kraju, również za granicą.

– Znajdziemy was, wyeliminujemy was, zawsze będziemy bronić naszych dyplomatów, członków służb, wszystkich Amerykanów – oświadczył Donald Trump w przemówieniu.

W wyniku ostatnich wydarzeń NATO podjęło decyzję o zawieszeniu działań szkoleniowych w Iranie. Jak argumentowano w oficjalnym oświadczeniu, pojawiły się uzasadnione obawy o bezpieczeństwo pracowników układu wojskowego. W ich skład wchodzi kilkuset osób, głównie ze sprzymierzonych państw.

– Nadal podejmujemy wszelkie niezbędne środki ostrożności. Misja NATO będzie kontynuowana, ale działania szkoleniowe zostały tymczasowo zawieszone – „Hindustan Times” cytuje rzecznia NATO Dylana White’a.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: