NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Za granicą ustawiają się w kolejkach za jednym polskim produktem. Cała branża może liczyć zyski ☀Autor Gabi☀
"DGP": Rząd próbuje stłumić lekarski bunt  ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
Kiedy skończy się „pandemia”? Prof. Gut: Raczej nigdy końca nie będzie ☀Autor Gabi☀
TAK WIDZĄ ŚWIAT PO PANDEMII I TAKĄ RZECZYWISTOŚĆ ZAPOWIADAJĄ JAKO NOWĄ NORMALNOŚĆ
Gliński atakuje Bosaka. Zupełnie zbędny minister ośmiesza się na Twitterze [ZOBACZ JAK] ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Przestańmy importować rosyjski węgiel! Tak Lewica chce odpowiedzieć Putinowi”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Nie tylko słowna polemika z twierdzeniami Władimira Putina, ale zakończenie importu węgla kamiennego z Rosji – taka zdaniem posłów Lewicy powinna być odpowiedź na serię wypowiedzi rosyjskiego prezydenta dotyczących początku II wojny światowej. Takich rozwiązań nie sugeruje żadna inna siła na polskiej scenie politycznej.

W serii publicznych wypowiedzi i komentarzy Władimir Putin sugerował, że to konferencja monachijska w 1938 r., a nie pakt Ribbentrop-Mołotow był krokiem, który doprowadził do wybuchu II wojny światowej. W tym punkcie polemizował z rezolucją Parlamentu Europejskiego dotyczącą pamięci o tamtym konflikcie. Jednak głównym obiektem dalszego ataku stały się nie zachodnie demokracje, które wydały Czechosłowację na łup III Rzeszy, ale Polska. Putin zarzucił antysemityzm polskiemu ambasadorowi w Berlinie Józefowi Lipskiemu. Stwierdził, że Polska wykorzystała układ monachijski do odebrania siłą Zaolzia, a także zasugerował, że 17 września 1939 r. Armia Czerwona wkraczała na tereny przez nikogo niezarządzane, gdyż polski rząd niczym już nie zarządzał, a opuścił kraj.

Na słowa prezydenta Rosji odpowiedział Mateusz Morawiecki, następnie głos w obronie Polski zabrała amerykańska ambasador w Warszawie Georgette Mosbacher. Jej wpis na Twitterze został wyśmiany przez rosyjskie ministerstwo spraw zagranicznych, a wtedy jednym głosem z przedstawicielką dyplomacji amerykańskiej zaczęli mówić również przedstawiciele innych państw. Jednoznaczny komentarz zamieścił m.in. ambasador Niemiec w Warszawie Rolf Nikel.

Rolf Nikel

@Amb_Niemiec

Stanowisko rządu federalnego jest jasne: Pakt Ribbentrop-Mołotow służył przygotowaniu zbrodniczej wojny napastniczej hitlerowskich Niemiec przeciw Polsce. ZSRR wspólnie z Niemcami uczestniczył w tym brutalnym podziale Polski.

Ludzie o tym mówią: 2 037

Parlamentarzyści Lewicy na zwołanej dziś konferencji prasowej nie prowadzili jednak dyskusji o historii. Apelowali, by Putinowi odpowiedzieć konkretnym ruchem.

– Wypowiedź i oświadczenie prezesa Rady Ministrów uważamy za interesujące i za krok w dobrym kierunku, ale oczekiwalibyśmy, i spodziewamy się po rządzie Rzeczpospolitej konkretów i faktów, a to jest propozycja tego typu działań – oznajmił poseł Robert Kwiatkowski. Stwierdził, że jego klub zaproponuje Sejmowi uchwałę ws. importu węgla kamiennego, który w 68 proc. sprowadzany jest do Polski z Rosji albo przez Rosję (chodzi o węgiel z nieuznawanych republik Donieckiej i Ługańskiej). W projekcie tejże uchwały znajdzie się apel o niedopuszczenie do sytuacji, w którym polska gospodarka i energetyka są uzależnione od rosyjskich surowców, gdyż, piszą autorzy, „stoi to bowiem w oczywistej sprzeczności z interesem geopolitycznym Rzeczypospolitej Polskiej”. Lewica apeluje, by Ministerstwo Aktywów Państwowych ustaliło parametry importowanego węgla w taki sposób, by węgiel zagraniczny ich nie spełniał.

Poseł Maciej Konieczny napiętnował natomiast rząd za brak pomysłu na energetyczną transformację Polski, w tym za praktyczne zlikwidowanie w kraju energetyki wiatrowej. – Musimy postawić na różne źródła energii, musimy postawić na energię odnawialną, musimy postawić na energię z wiatru – mówił. Przypomniał również o robotnikach, którzy pracują w Donbasie i w Rosji przy wydobyciu węgla. – Ten węgiel jest tańszy, bo wydobywają go ludzie bardzo źle opłacani, pracujący w fatalnych warunkach, urągającym standardom bezpieczeństwa. Polscy górnicy nie mogą konkurować w tej sytuacji ceną surowca. To modelowy przykład nieuczciwej konkurencji – powiedział poseł-socjalista.

zrodlo:strajk

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: