NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1169 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
MATERIAŁ NADESŁANY - ZBRODNICZY PLAN PRZECIW LUDZKOŚCI
Brzeg: Zmarła 49-letnia nauczycielka..☀Autor Gabi☀
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
Wybuch w centrum testowania na Covid-19! „Musiał zostać podłożony ładunek” [VIDEO] ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Ceny ropy gwałtownie rosną, zapasy spadają po tym, jak USA zabiły generała Iranu „

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

PEKIN (AP) – Ceny ropy wzrosły, a większość głównych światowych rynków akcji spadła w piątek po tym, jak irański generał został zabity przez siły amerykańskie w Iraku.

Indeksy giełdowe w Londynie, Frankfurcie i Paryżu spadły, podobnie jak wcześniej Hongkong. Szanghaj niewiele się zmienił, a japońskie rynki zostały zamknięte.

Wiadomość, że gen. Qassem Soleimani, szef elitarnej irańskiej siły Quds Force, zginął w ataku lotniczym na międzynarodowym lotnisku w Bagdadzie, wzbudziła oczekiwania Iranu na odwet wobec celów amerykańskich i izraelskich.

„Duży pulpit geopolitycznej niepewności wylądował na biurkach inwestorów” – powiedział Jeffrey Halley z Oandy w raporcie.

Nic nie wskazywało na to, jak zareaguje Iran, ale Teheran w przeszłości zajął tankowce i zestrzelił amerykańskiego drona wojskowego.

Rząd USA obwinia Iran za ataki na tankowce i wrześniowy atak na przemysł naftowy Arabii Saudyjskiej, który tymczasowo ograniczył jego produkcję o połowę.

Ropa Brent, stosowana do wyceny międzynarodowych olejów, była o 2,48 USD wyższa i wyniosła 68,73 USD za baryłkę w Londynie po wzroście o prawie 3 USD w pewnym momencie.

Benchmark amerykańska ropa wzrosła o 2,19 USD do 63,37 USD za baryłkę w handlu elektronicznym na nowojorskiej giełdzie Mercantile Exchange.

W Europie niemiecki DAX spadł o 1,7% do 13 154, a włoski FTSE MIB spadł o 1,1% do 23 566. Oba kraje są importerami netto ropy z dużymi sektorami wytwórczymi. CAC 40 we Francji spadł o 0,5% do 6012, podczas gdy londyński FTSE stracił 0,3% do 7584.

Na Wall Street kontrakty na indeks porównawczy S&P 500 i Dow Jones Industrial Average spadły o 0,1%. Obaj pobili nowe rekordy w czwartek.

W Azji Hang Seng w Hongkongu stracił 0,3% do 28 451,50. Shanghai Composite Index spadł o 1,5 punktu na 3 083,79. Indyjski Sensex stracił 0,5% do 41 413,36, a Singapur również spadł.

Seul’s Kospi wzrósł o 1 punkt na 2 176,46, a australijski S & P-ASX 200 wzrósł o 0,6% do 6 733,50.

Cena złota, które inwestorzy kupują w czasach niepewności jako bezpiecznej przystani wartości, wzrosła o 1,4% i wyniosła 1 548,80 USD za uncję.

Przed eskalacją napięć na Bliskim Wschodzie inwestorów zachęcały oczekiwania dotyczące silniejszego wzrostu gospodarczego na świecie w 2020 r. I planowane podpisanie tymczasowej umowy handlowej między USA a Chinami.

Inwestorzy czekają, aż Waszyngton i Pekin sformalizują umowę, która pomogła złagodzić zakłócenia rynku w związku z ich 18-miesięczną walką o ambicje technologiczne Chin i nadwyżkę handlową.

Pakt „Fazy 1” wzywa Waszyngton do zniesienia karnych ceł na chińskie towary i do Pekinu, by kupował więcej amerykańskich produktów rolnych.

W tym tygodniu prezydent Donald Trump napisał na Twitterze, że podpisze umowę w Białym Domu w tym miesiącu.

Na rynkach walutowych dolar spadł do 108,09 jena z 108,56 jena w czwartek. Euro obniżyło się do 1.1140 USD z 1.1171 USD.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: