NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Lotnisko w Denver zapisem nadchodzącego ludobójstwa i schronieniem dla elit w czasie depopulacji. ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Polska do tej pory nie przeprosiła Żydów za prześladowania”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_4

Wezwanie na dywanik do polskiego MSZ ambasadora Rosji to dobry przykład wybiórczości pamięci i zniekształcenia prawdy historycznej w imię poprawności politycznej – oświadczył bułgarski politolog, ekspert w zakresie stosunków międzynarodowych Stanisław Baczew.

„Bardzo à propos zapominają o tym, że przed paktem Ribbentrop-Mołotow miała miejsce konferencja w Monachium, po której Polska stała się nie ofiarą, lecz tym, który dokonywał przemocy. Zapominają też o tym, że jedyny raz, kiedy Hitler uczestniczył w liturgii świętej jako führer, miał miejsce w Polsce po śmierci marszałka Piłsudskiego.

Zapominają też o szerzącym się antysemityzmie w okresie międzywojennym. W latach po I wojnie światowej polski rząd ograniczył prawa Żydów poprzez odmowę udzielania kredytów bankowych, stwarzanie trudności w prowadzeniu biznesu, niedopuszczanie do pracy w zakładach państwowych, ograniczanie dostępu do oświaty i tak dalej. Do tej pory Polska nie przeprosiła Żydów za prześladowania.

Warto też w tym miejscu odpowiedzieć na pytanie, kto wyzwolił obóz w Oświęcimiu. Nie Polska, lecz armia radziecka” – powiedział Baczew w wywiadzie dla gazety „Trud”.

Wojska niemieckie atakują Polskę, rozpoczynając II wojnę światową w Europie

Ekspert skomentował też oświadczenia rosyjskiego ministra spraw zagranicznych Siergieja Ławrowa o utworzeniu na bazie sanatorium Kamczija w Bułgarii miejsca dla rozwoju rosyjskich interesów. Według eksperta utworzenia takiego ośrodka nie należy odbierać w kategorii możliwości użycia przez Rosję tzw. miękkiej siły.

Miękka siła to duża liczba organizacji pozarządowych, które otrzymują pieniądze za działalność o sprzecznym charakterze. Miękką siłą można też nazwać politykę, która nosi charakter narodowy. W jaki sposób sanatorium czy kompleks oświatowy może być narodowym czy nawet europejskim źródłem miękkiej siły? To raczej forma poszukiwania równowagi

– oświadczył ekspert.

Duża część Bułgarów zachowuje pozytywny stosunek do Rosji pomimo negatywnych argumentów wysuwanych pod adresem Moskwy – oświadczył Baczew.

„Obserwator nie musi być rusofilem an rusofobem, żeby zobaczyć tysiące ludzi, którzy 3 marca przyjeżdżają pod pomnik na Szipce, będący apoteozą połączonych wysiłków Rosjan i Bułgarów w wojnie przeciwko Imperium Osmańskiemu. Nie można traktować jako ciemiężyciela lub wroga państwa, które rzuciło fundament pod wszystkie teraźniejsze instytucje, państwa, które tworzy dla ciebie kadry złożone z wykształconych i osiągających sukcesy Bułgarów, którzy następnie przejmują stery w każdym wyzwolonym miejscu w czasie wojny i po niej, państwo, które tworzy państwowość” – oświadczył Baczew.

„Polacy wchodzą w swoją ulubioną rolę ofiar”

Wcześniej bułgarski dziennikarz, prezenter radia BNR Peter Wołgin powiedział, że w przeddzień 75. rocznicy zwycięstwa nad nazistowskimi Niemcami dochodzi do rewizji historii na Zachodzie, aby przekonać społeczeństwo, że Związek Radziecki ponosi winę za konflikt w tej samej mierze, co Niemcy.

„Niezwykłym argumentem na poparcie tej fałszywej tezy jest to, że tydzień po zawarciu paktu Ribbentrop-Mołotow wojska niemieckie zaatakowały Polskę. I tutaj Polacy wchodzą w swoją ulubioną rolę ofiar. W tym przypadku ofiar zarówno Niemców, jak i Rosjan. Jak wygodnie. Tylko Polska i jej zachodni przyjaciele zapominają, że w 1938 roku podpisano jeszcze jeden traktat, monachijski, przez przywódców Francji, Wielkiej Brytanii, Niemiec i Włoch” – oświadczył dziennikarz w piśmie „Infacto”.

Jak dodał, układ ten pozwolił Hitlerowi na postąpienie z Czechosłowacją jak mu się podoba. Polska też skorzystała z sytuacji, zajmując Zaolzie.

„To, co dzieje się między Polską a Rosją, to trzecia wojna światowa”

Zdaniem bułgarskiego analityka w dziedzinie stosunków międzynarodowych Bojana Czukowa napięcie ostatnich dni, które pojawiło się w stosunkach pomiędzy Polską a Rosją, to trzecia wojna światowa.

Należy pamiętać, że to, co dzieje się pomiędzy Polską a Rosją, to trzecia wojna światowa. Jest to jednak wojna hybrydowa, która toczy się na świecie na pełną skalę. Należy pamiętać, że Polska jest głównym antyrosyjskim ostrzem skierowanym przeciwko bezpieczeństwu narodowemu Rosji. To najpoważniejsi, patologiczni rusofobi, ale oczywiście są tego historyczne przyczyny – powiedział Czukow w Bułgarskim Radiu Narodowym (BNR).

Ekspert również zgodził się z opinią tych Polaków, którzy namawiali swoich rodaków, aby nie wyciągali pochopnych wniosków na temat przyczyny wypowiedzi Putina.

sputniknews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: