NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Kolejna kobieta ofiara Epsteina, mówi, że miała 14 lat podczas spotkania”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

WEST PALM BEACH, Fla. (AP) – Kobieta, która twierdzi, że miała 14 lat, kiedy miała seksualne spotkanie z finansistą Jeffreyem Epsteinem w jego rezydencji, w poniedziałek pozwała jego posiadłość na dworze Florydy za przymus, wyrządzając stres emocjonalny i zelżywość.

Pozew złożony w hrabstwie Palm Beach prosi o nieujawnioną kwotę pieniędzy. Pozew nie podaje imienia kobiety i odnosi się tylko do niej „JJ Doe”.

Kobieta poszła do rezydencji Epsteina na Florydzie w 2003 r., Kiedy była „wrażliwym dzieckiem bez odpowiedniego wsparcia rodziców” – powiedział sąd.

Według pozwu, do nastolatka po raz pierwszy podeszła inna nastolatka, która zaoferowała jej 200 $ na masaż Epsteina w swojej rezydencji. W rezydencji zaprowadzono ją do sypialni, w której stał stół do masażu i olejki. Według sądu, Epstein wszedł do pokoju w ręczniku, położył się na stole i poinstruował ją, aby zdjęła ubranie, gdy go masuje.

„Ze strachu powód zastosował się do poleceń Jeffreya Epsteina” – powiedział proces.

Następnie Epstein uszczypnął sutki nastolatka, pieścił ją, dotknął jej między nogami i masturbował się.

„Podczas spotkania powód oparł się postępom i żądaniom Jeffrey’a Epsteina, ale zapewniono go, że jeśli się zastosuje, to on przestanie i wkrótce się skończy” – powiedział pozew

Darren Indyke, adwokat osiedla, nie zwrócił e-maila z prośbą o komentarz.

Kilkanaście procesów poszukuje milionów dolarów odszkodowania dla kobiet, które twierdzą, że były molestowane seksualnie przez Epsteina, czasem przez lata, w jego domach na Manhattanie, Florydzie, Nowym Meksyku, Wyspach Dziewiczych i Paryżu.

66-letni Epstein zabił się w swojej celi w Nowym Jorku w sierpniu po tym, jak został aresztowany pod zarzutem handlu seksualnego. Bogaty finansista nie przyznał się do winy na tle seksualnym dziewcząt w wieku 14 lat i młodych kobiet w Nowym Jorku i na Florydzie na początku 2000 roku. W procesach kobiety twierdzą, że przemoc trwała od dziesięcioleci.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: