UBG - Ewangelia Marka
Posted by grzegorz
441 views

Ustawa represyjna: już 59 ofiar śmiertelnych. Tragiczny bilans pomysłów władzy

Ludzie, którzy po zmianie systemu pracowali na rzecz niepodległej Rzeczpospolitej, zostali pozbawieni prawa do emerytur w godnej wysokości tylko dlatego, że zaczynali swoją ścieżkę zawodową w PRL. Gdyby to samo kryterium zastosować do polityków, dzisiaj Kaczyński byłby przymierającym głodem emerytem – twierdzi Lewica.

” 59 ofiar śmiertelnych to wierzchołek góry lodowej. Tysiące nie dożyją sprawiedliwości. Za chwilę złożymy projekt ustawy, który może przywrócić sprawiedliwość i jesteśmy gotowi negocjować z większością sejmową, ale nigdy nie pozwolimy szargać honoru polskiego oficera.” – mówił Andrzej Rozenek podczas konferencji na temat ustawy represyjnej.

„Odwracając wzrok gdy dzieje się niegodziwość traci się część człowieczeństwa. jeśli kary to za konkretne czyny a nie odpowiedzialność zbiorowa. Bo tak jak jest to bolszewizm – niczym nie różniący się od czynu tych co podpisywali rozkazy na Katyń” – komentują to poszkodowani.

źródło: Twitter

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jakub O. Pietrzak@realPietrzak

Byłam tłumaczką, sekretarką, naczelnikiem ds. zwalczania aktów terroru, introligatorką, pracownikiem sekcji kultury, rzeczniczką prasową, naczelnikiem logistyki. Pozytywnie przeszliśmy weryfikację. Uznano nas za zbrodniarzy i odebrano emerytury.@__Lewica @niezaSLUZYLISMY

Zobacz obraz na Twitterze
Twitter

 

 

Rate this post
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: