Krzysztof Bosak/fot. ilustracyjne/fot. Instagram krzysztofbosak

Krzysztof Bosak/fot. ilustracyjne/fot. Instagram krzysztofbosak

Krzysztof Bosak – oprócz walki w prawyborach Konfederacji i przygotowywania się do wyborów prezydenckich – przygotowuje się także do ślubu! Z naszych informacji wynika, że wybranką lidera Konfederacji jest prawnik z Ordo Iuris.

Jednym z „zarzutów” wobec ewentualnej kandydatury Bosaka był brak potencjalnej pierwszej damy. Jak się okazuje – jeśli nic się nie wydarzy – „problem” ten lada moment zniknie. Jak poinformował Damian Kita ze stowarzyszenia Marsz Niepodległości, Krzysztof Bosak szykuje się nie tylko do wyborów, lecz także do ślubu!

Wiele osób mówi, że prezydent powinien mieć pierwszą damę. Jeśli chodzi o @krzysztofbosak @bosak2020, to na wybory będzie świeżo upieczonym mężem – napisał na Twitterze Damian Kita.

A kim jest wybranka wiceprezesa Ruchu Narodowego i potencjalnego przyszłego prezydenta Polski? Z naszych informacji wynika, że to prawnik z Instytutu Ordo Iuris, która w organizacji pracuje już od lat. Zajmuje się obroną wolności religijnej.

Z pewnością więc przyszła żona Krzysztofa Bosaka nie została dobrana na podstawie przeciwieństw charakterów. Trzeba też przyznać, że jednoczesne zajmowanie się przygotowaniami do ślubu oraz kampanii wyborczej to nie lada wyczyn!

Źródła: nczas.com

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to