NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„„Sukces” po roku rządów skrajnej prawicy: Brazylijczycy kupują broń na potęgę”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Prezydent Brazylii, rządzący od początku tego roku Jair Bolsonaro ze skrajnej prawicy, pochwalił się na Twitterze, że dzięki niemu sprzedaż broni w Brazylii wzrosła o 50 proc., z czego jest bardzo dumny. Były wojskowy ujawnił, że zawsze śpi z naładowanym pistoletem w zasięgu ręki, również w Pałacu Prezydenckim, i tak jego zdaniem powinni robić wszyscy, żeby spać spokojnie.

Podczas kampanii wyborczej  obietnica „broni dla wszystkich” spodobała się tym, którzy broń już mają. oglobo

Była to dość poboczna obietnica wyborcza prezydenta Bolsonaro, ale jedyna, którą dało się zrealizować, choć nie w pełni. Prezydent od razu wniósł do parlamentu ustawę o powszechnym prawie do posiadania broni, gdyż obiecywał, że „będzie jak w Ameryce”. Ta wizja nie całkiem przekonała deputowanych, bo znacznie tę ustawę ograniczyli, co wywołało krytykę że że sty Bolsonaro. Tym niemniej prezydent jest zadowolony: od początku jego kadencji ludzi kupili ponad 70 tys. sztuk broni, co uważa za „sukces”. Poza tym jest czarny rynek, na którym według szacunków kupiono ok. pół miliona sztuk.

Po ostatecznym zatwierdzeniu ustawy przez Senat, broń ma sprzedawać się legalnie jeszcze lepiej. Z początku tekst dawał prawo do posiadania broni niemal wszystkim zawodom i grupom społecznym, ale w końcu ograniczył je tylko do kilku (jak myśliwi, sportowcy, kolekcjonerzy). Bolsonaro walczył więc o broń dekretami przyznającymi prawo do jej noszenia m.in. kierowcom, adwokatom, rolnikom, czy komornikom, jednak Sąd Najwyższy i Senat stawiły opór. Zrobił natomiast taką reklamę posiadania broni, że wielu Brazyliczyków chce poczuć się „jak w Ameryce”.

Brazylia jest jednym z najgwałtowniejszych krajów świata. W zeszłym roku zanotowano tam 57 tys. zabójstw z użyciem broni palnej. Wiele organizacji pozarządowych ostrzega, że ta liczba wcześniej czy później wzrośnie. Prezydent Bolsonaro i jego trzej synowie-politycy nigdy nie ukrywali swej fascynacji bronią, fotografując się z wielkimi kalibrami w pozach Rambo.

zrodlo:strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: