DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Wyjątkowo wysokie ciśnienie w Polsce zwiastuje Zimę. Na barometrach ponad 1040 hPa. To przez POTĘŻNY wyż

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Obrazek ilustr. Zima, migrena, barometr Źródło: Pixabay, collage

Polska znajduje się pod wpływem najwyższego ciśnienia atmosferycznego od lutego. Barometry pokazują ponad 1040 hPa. Do naszego kraju dotarł potężny wyż Wiltruda, a wraz z nim zwiastujące Zimę powietrze arktyczne.

Osoby, które chorują na migrenę, bądź są wrażliwe na skoki ciśnienia, powinny przygotować się na najbliższe dni. Tak wysokiego ciśnienia atmosferycznego nie było w Polsce od lutego.

Wyż Wiltruda przemieszcza się z zachodu na południowy wschód. W niedzielę na barometrach pojawiło się 1040 hPa. Rekordowo wysokie ciśnienie odnotowano w Suwałkach 16 grudnia 1997 r. Były to 1054 hPa.

Skok ciśnienia, jaki odnotowano w ostatnim czasie w Polsce był potężny. W ciągu zaledwie 4 dni wartość wzrosła o 35 hPa.

Jak ciśnienie wpływa na ludzi?

Skoki ciśnienia mogą być w najbliższych dniach dotkliwe dla osób wrażliwych. Takie osoby mogą odczuwać silne bóle głowy i stawów. Ciśnienie może także obniżyć samopoczucie. Możliwa jest również nagła ospałość, uczucie zmęczenia i szybka utrata energii.

Wyż Wiltruda przyniesie Zimę

Wraz z niżem do naszego kraju przybędzie arktyczne powietrze. W całej Polsce temperatura powinna w nocy spać poniżej zera. Od – 4 st. C. w Polsce środkowej, do – 11 st. C. na Podhalu.

Na południu mróz utrzyma się do poniedziałku wieczorem.

n.czas.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: