DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Utworzono komputer w formie wizytówki

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Inżynier George Hilliard stworzył minikomputer Linux w kształcie wizytówki. Urządzenie okazało się oczywiście słabe, ale ciekawe.

Pod względem możliwości nie dorównuje nawet komputerom jednopłytkowym, w tym Raspberry Pi Zero. Komputer wizytówka ma 8 MB pamięci, co wystarcza do zainstalowania dwóch interpreterów tekstowych Python. Jednym z możliwych zastosowań urządzenia jest użycie go jako USB.

Minikomputer jest oparty na procesorze ARM Allwinner F1C100s. Jego „korpus” jest stylizowany na wizytówkę z kontaktami samego Hilliarda. Ma łącze USB.

Cena niezwykłego urządzenia nie przekracza 2,88 dolara. Autor komputera twierdzi, że był w stanie obniżyć koszty komputera do minimum.

Najlepsze gadżety mijającej dekady

Magazyn Time opracował listę kultowych urządzeń ostatniej dekady. Ranking został opublikowany na stronie internetowej.
Na liście znalazły się inteligentna kolumna Amazon Echo, Apple Watch, Apple AirPods, a także przenośna konsola Nintendo Switch. Zamyka listę adaptacyjny kontroler gier dla konsoli Xbox.

Screenshot_14.jpg

sputniknews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: