NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1169 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
Brzeg: Zmarła 49-letnia nauczycielka..☀Autor Gabi☀
MATERIAŁ NADESŁANY - ZBRODNICZY PLAN PRZECIW LUDZKOŚCI
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
Wybuch w centrum testowania na Covid-19! „Musiał zostać podłożony ładunek” [VIDEO] ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Turcja zwraca się do parlamentu o zgodę na wysłanie żołnierzy do Libii”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

ANKARA, Turcja (AP) – rząd Turcji w poniedziałek złożył do parlamentu wniosek o zgodę na rozmieszczenie wojsk w Libii, argumentując, że konflikt w kraju Afryki Północnej może przerodzić się w wojnę domową i zagrozić interesom Turcji.

Państwowa agencja Anadolu poinformowała w czwartek, że w czwartek wezwano parlamentarzystów na nadzwyczajną sesję w parlamencie, aby głosować za wnioskiem, ponieważ rząd wydawał się być gotów przerzucić projekt przez zgromadzenie. Prezydent Recep Tayyip Erdogan początkowo powiedział, że wniosek zostanie przedłożony parlamentowi po przerwie zimowej, która zakończy się 7 stycznia.

Wniosek ma na celu udzielenie rocznego mandatu do rozmieszczenia żołnierzy w kraju ogarniętym konfliktem, utrzymując, że wydarzenia w Libii zagrażają tam interesom Turcji, w tym tureckim przedsiębiorstwom w tym kraju i tureckim statkom pływającym po Morzu Śródziemnym, zgodnie z treścią zgłoszonego wniosku autor: Anadolu.

Rząd zapowiedział, że zdecyduje o wielkości, czasie i zakresie wdrożenia.

Erdogan powiedział, że wspierany przez ONZ rząd w Libii poprosił Ankarę o wysłanie żołnierzy, aby pomogli władzom w Trypolisie obronić miasto przed ofensywą sił rebeliantów.

Erdogan powiedział, że rząd libijskiego premiera Fayez Sarraj w Trypolisie „zaprosił” Turcję do wysłania wojsk po tym, jak dwaj niedawno podpisali umowę o współpracy wojskowej. Ankara i Trypolis podpisały również umowę na granicy morskiej, a obie umowy spotkały się z krytyką w całym regionie i poza nim.

Administracja Sarrajów od kwietnia stoi w obliczu ofensywy ze strony rywalizującego rządu ze wschodniej Libii i sił lojalnych wobec dowódcy gen. Khalifa Hiftera, który próbuje zdobyć Trypolis.

Wcześniej główna partia opozycyjna Turcji oświadczyła, że ​​nie poprze wniosku, twierdząc, że ewentualne rozmieszczenie wciągnęłoby Turcję w kolejny konflikt i uczyniło ją stroną „przelewu muzułmańskiej krwi”. Powiedziała, że ​​Turcja „zamiast tego musi dać pierwszeństwo rozwiązaniu dyplomatycznemu ”W Libii.

„Nie chcemy, aby ten straszny obraz, który miał miejsce w Syrii, pojawił się w innym kraju”, powiedział Unal Cevikoz, wiceprezes CHP, reporterom po spotkaniu z ministrem spraw zagranicznych Mevlutem Cavusoglu.

„Nigdy nie zaakceptujemy, że Turcja będzie częścią wojny zastępczej w Libii i, po stronie jednej ze stron konfliktu, aby stała się przyczyną przelewu muzułmańskiej krwi” – powiedział Cevikoz.

Jednak partia rządząca Erdogana jest w sojuszu z partią nacjonalistyczną i razem mają oni wystarczającą liczbę głosów, aby przekazać wniosek o rozmieszczenie.

Cavusoglu, minister spraw zagranicznych, później rozmawiał również z liderem innej partii opozycyjnej w celu uzyskania poparcia dla tego wniosku. Powiedział, że ta partia nie zdecydowała się poprzeć tego wniosku.

Walki wokół Trypolisu nasiliły się w ostatnich tygodniach po ogłoszeniu przez Hiftera „ostatecznej” i decydującej bitwy o stolicę.

Walki groziły pogrążeniem Libii w przemocy rywalizującej z konfliktem z 2011 r., W którym wieloletni dyktator Moammar Kadafi został wyrzucony i zabity.

Hifter jest wspierany przez Zjednoczone Emiraty Arabskie i Egipt, a także Francję i Rosję, a rząd z Trypolisu otrzymuje pomoc od Turcji, Kataru i Włoch.

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: