NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
SPORE ZMIANY!  RZĄD ZMIENIA KOLEJNOŚĆ SZCZEPIEŃ! ZASKAKUJĄCA DECYZJA ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Portugalia: pierwsze efekty strajku pracowników lotnisk – pracodawca chce negocjować”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Przez cały weekend pasażerowie przylatujący do Lizbony i odlatujący z niej musieli liczyć się z poważnymi utrudnieniami. Pracownicy portu lotniczego zatrudnieni przez spółkę Portway zastrajkowali, bo pracodawca nie wywiązał się z wcześniejszych obietnic w zakresie podwyżek płac.

Personel naziemny międzynarodowego portu lotniczego w Lizbonie przystąpił do protestu oburzony faktem, że spółka Portway, zarządca portugalskich lotnisk, oznajmiła, że wbrew swoim wcześniejszym obietnicom nie zniesie zamrożenia wynagrodzeń. Od trzech lat pracownicy lotnisk ani razu nie dostali podwyżki, co więcej, operator zablokował możliwość awansu na wyższe stanowiska i wyeliminował szereg dodatków do płacy zasadniczej. Podobno sytuacja firmy wymaga dalszych, nieustannych oszczędności. Pracownicy są bardzo rozgoryczeni takim postawieniem sprawy. Rzecznik prasowy protestujących Fernando Simoes stwierdził, że już od trzech lat słyszą takie właśnie tłumaczenia, a dbałość o kondycję przedsiębiorstwa odbywa się ich kosztem.

W miniony weekend (28-29 grudnia) obsługa naziemna przerwała zatem pracę i dotąd do niej nie wróciła. Odwołane zostały loty kilku dyskontowych linii lotniczych – EasyJet, Eurowings, Transavia France, brytyjska gałąź WizzAir) oraz Brussels Airlines do Portugalii z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji, Belgii i Holandii oraz w drugą stronę; w sumie 25 połączeń. Siedem następnych przekierowano na lotnisko w Faro na południu Portugalii.

Protest zaczyna przynosić pierwsze efekty. Portway w niedzielę ogłosił, że po Nowym Roku chętnie usiądzie z pracownikami do negocjacji w sprawie płac. Aktywiści i aktywistki Krajowego Związku Zawodowego Pracowników Lotnictwa Pasażerskiego chcą jednak walczyć dalej. Chociaż w poniedziałek zakończyli weekendowy protest, nie wykluczają, że jeśli ich postulaty znowu zostaną zignorowane, to zatrzymają standardowy ruch na lotniskach nawet na trzy miesiące.

zrodlo:strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: