KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

Merkel ma problem. To może być jej koniec!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡  ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku! VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

Angela Merkel  ma bardzo poważne problemy.z najnowszych badań przeprowadzonych u naszych zachodnich sąsiadów wynika, że spora część Niemców chciałaby przedterminowych wyborów parlamentarnych.

Realizacja ich żądań mogłaby oznaczać katastrofę dla Merkel,  której poparcie społeczne zmniejsza się od wielu miesięcy. Na dodatek Niemcy dotykają już pierwsze skutki gospodarczego spowolnienia.

Z najnowszego sondażu przeprowadzonego na zlecenie Niemieckiej Agencji Prasowej (DPA) wynika, że 34 procent Niemców chce zerwania w przyszłym roku koalicji rządowej i rozpisania przedterminowych wyborów. 39 procent jest odmiennego zdania.

Oficjalnie wybory parlamentarne w Niemczech mają się odbyć jesienią 2021 roku, lecz w takiej sytuacji trzeba mieć również na uwadze scenariusz,  który zakłada wcześniejsze przeprowadzenie przysłowiowego “święta demokracji”.

Źródło: Telewizja Republika

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: