NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
SPORE ZMIANY!  RZĄD ZMIENIA KOLEJNOŚĆ SZCZEPIEŃ! ZASKAKUJĄCA DECYZJA ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Jeńcy Kijowa o torturach SBU i „Azowa”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Wśród uczestników wymiany jeńców w Donbasie znalazło się czterech mieszkańców Doniecka, którzy przez lata spędzone w więzieniu w Mariupolu zdołali skłonić ukraińskie władze do wszczęcia postępowania karnego w sprawie tortur stosowanych przez SBU i batalion „Azow”.

Sami więźniowie i ich adwokaci opowiedzieli o tym w nowym śledztwie RIA Novosti.

Wiaczesława Biriukowa, Aleksandra Stelnikowicza, Wiktora Skripnika i Jewgienija Drużynina Kijów oskarżył o udział w starciach w Mariupolu 9 maja 2014 roku.

Czterech mężczyzn, którzy – zdaniem Kijowa – mieli należeć do grupy Olega Niedawnego o pseudonimie „Mangust”, zatrzymano w sierpniu 2014 roku, ale w ciągu tych pięciu lat, gdy trwało dochodzenie, ukraińskie władze nie udowodniły ich winy.

W tym czasie podejrzani byli torturowani. W taki sposób funkcjonariusze SBU i batalionu „Azow” próbowali wydobyć z nich zeznania.

Bili bardzo często i wszędzie, nożem dźgali w nogę. Kolbą karabinu bili po twarzy. Kopali jak piłkę. Dusili, a nawet podwieszali. Mają hak na suficie specjalnie do tych procedur – powiedział Biriukow.

Korytarz więzienia na terenie lotniska w Mariupolu

© Zdjęcie : Zdjęcie dzięki uprzejmości Wasilija Prozorowa

Byli więźniowie Mariupola opowiedzieli o okropnościach tajnego więzienia SBU

Jak dodał, odbywało się to w piwnicy siedziby SBU w Mariupolu. Biriukow spędził tam 10 dni. „Co noc batalion „Azow” przyjeżdżał do SBU. Przychodzili do nas „w gości”, torturować” – mówił powstaniec.

Z kolei Aleksander Stelnikowicz przeszedł jeszcze przez cieszące się złą sławą więzienie na lotnisku w Mariupolu, które jeńcy i ich oprawcy cynicznie nazywali „biblioteką”. O tym i innych tajnych więzieniach SBU RIA Novosti opowiedziała w serii śledztw w lipcu tego roku.

Bardzo często przyprowadzano ludzi na tydzień lub dwa – torturowano, okaleczano i wybijano zeznania, aby później mogli „legalnie” zatrzymać – powiedział Stelnikowicz.

Jak dodał, znęcano się również nad ludźmi z otoczenia powstańców, aby zdobyć niezbędne zeznania.

Mężczyznom udało się skłonić władze do wszczęcia postępowania karnego w sprawie tortur.

Wczoraj odbyła się wymiana więźniów. Ukraińskie władze przekazały DRL i ŁRL ponad 120 osób, a Donbas wydał Kijowowi 76 osób. To pierwsza taka akcja od dwóch lat.

sputniknews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: