DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Google pod lupą organów Unii Europejskiej

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Unijne organy antymonopolowe zbadają gromadzenie danych przez Google – poinformowała Komisja Europejska. Najpopularniejsza wyszukiwarka internetowa nie stosuje się do zaleceń mimo nakładanych miliardowych kar.

Zainteresowanie gromadzeniem danych przez wielkie firmy technologiczne wykazują także Amerykanie. Przedstawiciel UE potwierdził Agencji Reuters, że odpowiednie organy starają się obecnie ustalić, w jaki sposób Google gromadzi dane i do czego je faktycznie wykorzystuje.

Komisja rozesłała kwestionariusze w ramach wstępnego dochodzenia w sprawie praktyk Google w zakresie gromadzenia i wykorzystywania danych. Postępowanie jest w toku – cytuje Reuters.

Nieoficjalnie wiadomo, że postępowanie dotyczy danych związanych z lokalnymi usługami wyszukiwania, reklamą online, usługi kierowania reklam online, usługami logowania, wykorzystaniem przeglądarek internetowych i innych.

Margarethe Vestager, europejska komisarz ds. konkurencji, w ciągu ostatnich dwóch lat nałożyła na Google kary w wysokości ponad 8 miliardów euro i nakazała zmianę praktyk biznesowych. Tylko w lipcu 2018 r. Komisja Europejska nałożyła na amerykańskiego giganta grzywnę w wysokości 4,3 mld euro za złamanie unijnych zasad konkurencji poprzez niewłaściwe wykorzystanie systemu operacyjnego Android, używanego w smartfonach i tabletach. Była to największa tego typu kara w historii.

Koncern twierdzi, że gromadzone dane wykorzystuje do ulepszania swoich usług oraz że użytkownicy mogą swoimi danymi zarządzać, usuwać i przenosić je w dowolnym momencie. Tymczasem w czerwcu br. organizacja Project Veritas ujawniła praktyki stosowane przez Google w celu „programowania” opinii publicznej według swojej agendy, a także cenzurowania prawicowych kanałów na YouTube. Wypowiedź osoby z kierownictwa tej korporacji wskazuje, że Google zamierza wpłynąć na kolejne wybory prezydenckie w USA, by „zapobiec kolejnej sytuacji z Trumpem”.

Kresy.pl / Reuters

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: