NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Dlaczego postanowienia noworoczne nie mają sensu”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Pod koniec grudnia zwykle obiecujemy sobie, że wraz z początkiem nowego roku przemeblujemy swoje życie. Specjaliści radzą tymczasem, by do noworocznych postanowień podchodzić z dystansem. A zmiany na lepsze starać się wprowadzać niezależnie od daty w kalendarzu.

Dlaczego postanowienia noworoczne nie mają sensuKoniec roku to czas podsumowań. (Fot. Getty Images)

Koniec roku to czas podsumowań. Robiąc rachunek sumienia, przyglądamy się swoim osiągnięciom i porażkom, robimy plany na przyszłość. Chcąc udoskonalić sfery naszego życia, które według nas owego udoskonalenia wymagają, ulegamy modzie na postanowienia noworoczne. Składamy więc samym sobie obietnice, że będziemy bardziej aktywni fizycznie, schudniemy, rzucimy palenie, przeczytamy więcej książek, zaczniemy oszczędzać, podróżować, dokształcać się.

Nie obiecujmy sobie, że zmienimy swoje życie wraz z nowym rokiem. Zacznijmy już dziś. (Fot. Getty Images)

Zwykle już w połowie stycznia okazuje się, że nie tylko nie dotrzymaliśmy danej sobie obietnicy, ale nawet nie pamiętamy, jakie były nasze postanowienia na kolejny rok. Pozostaje więc pytanie, czy podejmowanie takich noworocznych wyzwań ma jakikolwiek sens?

“Nie jestem wielką fanką noworocznych postanowień. Mają za dużo władzy nad nami. Sam pomysł, że możliwość nowego startu pojawia się tylko raz w roku, jest przerażający. Niezrealizowanie owych postanowień może doprowadzić do poczucia poniesienia życiowej porażki, co przekłada się czasem na wykształcenie niezdrowych zachowań” – zauważa dr psychiatrii w Weill Cornell Medical College, Samantha Boardman.

Ekspertka przytacza historię jednej z pacjentek, która na liście noworocznych postanowień umieściła rezygnację ze śmieciowego jedzenia. Gdy raz uległa pokusie, tak przejęła się porażką, że zaprzestała jakichkolwiek starań, by odżywiać się zdrowiej. Skoro nie udało jej się wytrwać, uznała, że “wszystko stracone”.

Nie czekajmy do 1 stycznia by dokonać zmian w swoim życiu. (Fot. Getty images)

Niewątpliwie warto starać się zmieniać to, co wymaga poprawy i stawiać sobie cele, których osiągnięcie zwiększy naszą satysfakcję z życia, żadna konkretna data nie musi odgrywać tu kluczowej roli. Specjaliści coraz częściej krytykują modę na robienie postanowień noworocznych. Przekonują przy tym, że dążyć do samorozwoju i zmian na lepsze powinniśmy cały rok.

Naukowcy z University of Pennsylvania twierdzą, że każdy dzień symbolizuje, choćby w niewielkim stopniu, nowy początek – jak poniedziałek, urodziny czy pierwszy dzień miesiąca i dlatego jest idealnym momentem do rozpoczęcia zmiany.

Obiecujemy sobie, że będziemy bardziej aktywni fizycznie, schudniemy, rzucimy palenie, przeczytamy więcej książek, zaczniemy oszczędzać, podróżować, dokształcać się. (Fot. Getty Images)

“Te naturalnie występujące w czasie punkty orientacyjne oddzielają obecne “ja” od niepowodzeń z przeszłości i mogą być dodatkowym źródłem motywacji. Oznacza to, że prócz Nowego Roku mamy wiele okazji do zainicjowania pozytywnych zmian. Jeśli przydarzy ci się potknięcie na drodze do celu, zawsze możesz zacząć od nowa w przyszłym miesiącu czy w następny poniedziałek. Albo tak jak zdecydował jeden z moich pacjentów, który stwierdził: Mój nowy początek zaczyna się jutro” – konkluduje Boardman.

Nie czekajmy zatem do 1 stycznia, by pozbyć się tego, co nam przeszkadza czy zacząć robić to, o czym marzymy. I nie spodziewajmy się, że postanowienia podjęte w tym dniu mają większą szansę na powodzenie niż te, które podejmiemy choćby dziś.

zrodlo:londynek.net

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: