DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

ATAK USA W IRAKU I SYRII.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

ATAK USA W IRAKU I SYRII. ODWET ZA ŚMIERĆ CYWILA?

Stany Zjednoczone przeprowadziły naloty na pięć celów w – trzy w Iraku i dwa w Syrii – poinformował w niedzielę Pentagon. Atak był wymierzony w szyicką milicję Kataib Hezbollah, powiązaną z Iranem. Amerykanie oskarżają ją o działania „przeciwko siłom koalicji”.

Jak podaje CNN, naloty zostały przeprowadzone około godziny 11 w niedzielę i były odpowiedzią na działania zbrojne grupy Kataib Hezbollah, która, według amerykańskich źródeł, miała regularnie atakować żołnierzy USA. W piątek w bazie wojskowej nieopodal Kirkuk w Iraku, zginął cywilny pracownik amerykańskiej misji wojskowej, a czterech żołnierzy zostało rannych. Rzecznik Pentagonu Jonathan Hoffman powiedział, że naloty miały charakter „precyzyjnego uderzenia obronnego”, które „znacznie zniweluje” zdolność grupy do operowania militarnego w przyszłości.

Według Sił Mobilizacji Ludowej – koalicji ponad czterdziestu ugrupowań, w skład której wchodzi m.in. Kataib Hezbollah, w wyniku nalotów zginęło co najmniej 25 osób, a obecnie usuwane są skutki ataku.

Decyzja o ataku została podjęta osobiście przez Trumpa, z którym skonsultowali się Sekretarz Stanu Mike Pompeo i Szef Sztabów Sił Zbrojnych USA Mark Milley. „Nie będziemy pozwalać na to, aby Islamska Republika Iranu podejmowała działania, które stawiają amerykańskich obywateli w niebezpieczeństwie” – powiedział Pompeo. Milley z kolei nie wykluczył zastosowania „innych opcji” w celu powstrzymania „szyickich milicji wspieranych przez Iran”.

Atak spotkał się z potępieniem irackich władz, które zostały o nim poinformowane na godzinę przed nalotem. „Premier Iraku wyraził stanowczy sprzeciw wobec tej jednostronnej decyzji, która może doprowadzić do dalszej eskalacji” – powiedział rzecznik Irackich Siły Zbrojnych Abdelkarim Khalaf i dodał, że te „ataki przypominają zdradziecki cios w plecy”.

Kresy.pl / cnn.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: