DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Stonoga brutalnie atakuje żonę Ziobry Patrycję Kotecką. Sugeruje obrzydliwe rzeczy [FOTO]

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Po wyjściu z więzienia Stonoga zaczął z uporem maniaka atakować ministra Zbigniewa Ziobrę. Kulminacja tego konfliktu miała nastąpić wczoraj. Stonoga opublikował, w serwisie z filmami dla dorosłych, film, na którym rzekomo znajduje się żona Ziobry Patrycja Kotecka. Wideo zostało już usunięte.

 

Screenshot_10.jpg

Stonoga zaatakował również prokurator Prokuratury Krajowej zdjęciami sprzed 11 lat. Biznesmen opublikował fotografie skrępowanej kobiety. Rzekomo jest to właśnie prokurator, a zdjęcia mieli zrobić mafiozi.

Screenshot_9.jpg

Zdjęcia i informacje mają pochodzić od byłego członka mafii pruszkowskiej o pseudonimie „Broda”. Stonoga spotkał się z nim, po czym mężczyzna został ciężko pobity przez nieznanych sprawców.

Screenshot_8.jpg

 

Screenshot_7.jpg

Screenshot_6

 

Screenshot_5.jpg

Cała sprawa zdaje się bardzo niejasna. Trudno oprzeć się wrażeniu, że Stonoga, już po raz kolejny, zmierza prostą drogą do więzienia.Screenshot_4.jpg

n.czas.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

2 thoughts on “Stonoga brutalnie atakuje żonę Ziobry Patrycję Kotecką. Sugeruje obrzydliwe rzeczy [FOTO]

  1. Panie Zbigniewie Stonoga popieram to co Pan robi publikuje niech Polacy wkoncu zobaczą jak to funkcjonuje w naszym kraju ale też jest wielu co nie mają internetu albo są to osoby starsze co tylko oglądają radio Maryja chcąc dotrzeć i przekazać innym trzeba pomyśleć jak dotrzeć i przekazać informację w inny sposób.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: