NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

No to ruszcie wreszcie na tę Moskwę

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

No to ruszcie wreszcie na tę Moskwę

moscow.jpg
Tak jak przewidziałem – wystąpienie Putina najbardziej ucieszyło obóz polskiej rusofobii. To był dla niego prawdziwy prezent. Znowu mogą patriotycznie prężyć muskuły i pokazywać światu, że wschodnia potęga jest niczym przed ich potęgą. „Ambasador Rosji w Polsce Siergiej Andriejew dziwi się, że o jego wizycie w polskim MSZ opowiada nieobecny na spotkaniu wiceminister Marcin Przydacz. Słowa ministra nazywa bezpodstawnymi i obraźliwymi” (gazeta.pl).

„W trakcie rozmowy przekazano w imieniu polskich władz stanowczy sprzeciw wobec insynuacji historycznych, których dopuścili się kilkukrotnie w ciągu ostatnich dni przedstawiciele najwyższych władz Federacji Rosyjskiej. Do rosyjskiej wyobraźni historycznej świadomie i agresywnie próbuje wprowadzać się stalinowską narrację dziejową. Te bazujące na propagandzie totalitarnego państwa twierdzenia stoją w rażącej sprzeczności ze zobowiązaniami międzynarodowymi Federacji Rosyjskiej, a także są szyderstwem z milionów ofiar stalinowskiego totalitaryzmu, którego ofiarą był też naród rosyjski” – powiedział PAP wiceminister Marcin Przydacz (gazeta.pl).

„Rzeczywiście, byłem wczoraj po obiedzie zaproszony do polskiego MSZ, odbyłem spotkanie z szefem departamentu wschodniego Janem Hofmoklem. Rozmowa była trudna, ale poprawna. Na podstawie informacji opublikowanej przez PAP można by odnieść wrażenie, że wiceminister Przydacz złożył taki protest podczas mojej wizyty w polskim MSZ, a w rzeczywistości nie uczestniczył on w tym spotkaniu. Jeśli tego rodzaju oświadczenia składał, to odbyło się to poza ramami mojej wizyty w MSZ Polski. Jeśliby coś podobnego zabrzmiało podczas moich rozmów w MSZ, to wtedy, oczywiście, na te bezpodstawne i obraźliwie wobec mojego kraju i mojego prezydenta słowa byłaby udzielona stosowna odpowiedź” – powiedział agencji TASS ambasador Siergiej Andriejew.

„W odpowiedzi na komentarz ambasadora Andriejewa mam tylko jedną uwagę: gotowi jesteśmy tłumaczyć rosyjskim dyplomatom prawdę historyczną tak długo, jak będzie trzeba. Do czasu, kiedy pogodzą się z tym, że świat nie zapomni paktu Ribbentrop-Mołotow i parady sowiecko-hitlerowskiej w Brześciu” – napisał Przydacz w sobotę przed południem.

Marcin Przydacz był w latach 2010-2014 „analitykiem” Klubu Jagiellońskiego – prawicowego think tanku o profilu zbliżonym do amerykańskich neokonserwatystów (o powiązaniach nie wiem), promującego w Polsce politykę skrajnie proukraińską i antyrosyjską, nawiązującą wprost do dawnych koncepcji Międzymorza i prometeizmu. Działał też w Fundacji Republikańskiej – kolejnym think tanku tego samego typu.

„Byliśmy przygotowani na słowa prezydenta Putina. To działanie wynika z sytuacji międzynarodowej. Polska odnosi wielkie sukcesy na arenie międzynarodowej. Proszę chociażby zwrócić uwagę na kwestie związane z bezpieczeństwem Polski, szczególnie na te militarne, wynikające z naszego bliskiego sojuszu ze Stanami Zjednoczonymi. Jeszcze tak niedawno wojsk amerykańskich nie było w Polsce. Teraz stacjonują w coraz większej ilości. Sukcesem Polski zakończył się również bardzo ważny szczyt NATO w Londynie. To również obecność Polski w Radzie Bezpieczeństwa ONZ. Nasz kraj w dalszym ciągu będzie uczestniczył w różnego rodzaju międzynarodowych formatach. Uniezależniamy się od rosyjskich dostaw gazu dla Polski. Rozbudowujemy gazoport w Świnoujściu, budujemy Baltic Pipe. Rosja to obserwuje i podejmuje kroki, które mają w wewnętrznym przekazie tego państwa odwrócić uwagę od tych działań” – powiedział Błażej Spychalski, rzecznik prezydenta RP (wpolityce.pl). A więc silni, zwarci, gotowi.

„Oni uważają, że Polska odegrała dużą rolę w działaniach prezydenta Donalda Trumpa utrudniających im budowę Nord Stream 2. Wszelkie działania rosyjskie cechuje prymitywizm bezpośrednich szybkich reakcji. Ja nie rozumiem tych politologów, którzy uważają, że katastrofa smoleńska to była zwykła katastrofa lotnicza, że Rosja nie miałaby interesu, żeby zabijać polskiego prezydenta i innych polityków” – powiedział w wywiadzie dla „Naszego Dziennika” przewodniczący Kolegium Instytutu Pamięci Narodowej prof. Wojciech Polak.

Jego zdaniem, można przypuszczać, że to Rosjanie wysadzili samolot w zemście za działania prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Gruzji. Prof. Polak stwierdził też, że obecnie rozmowy Polski z Rosją nie mają sensu.

„Rosja może ustąpić tylko przed solidarną, stanowczą postawą wielu krajów, przed ludźmi zdecydowanymi. Polityków, którzy są miękcy, nie szanuje i nimi pogardza. W tej chwili nie ma z nimi o czym rozmawiać, a solidarności międzynarodowej brakuje” – powiedział. Jak dodał, Putina rozzuchwala polityka państw Europy Zachodniej, szczególnie Niemiec (wpolityce.pl).

Wojciech Polak to m.in. autor publikacji pt. „O Kreml i Smoleńszczyznę. Polityka Rzeczypospolitej wobec Moskwy w latach 1607-1612”. No to ruszcie wreszcie na tę Moskwę, jak Żółkiewski. Tylko nie zapominajcie o tym jak to się wtedy skończyło dla polskiej załogi na Kremlu.

Bohdan Piętka

http://mysl-polska.pl/2134

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: