DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Rosja przeprowadziła test krajowego internetu RuNet

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Screenshot_4

W Rosji przeprowadzony został test ogólnokrajowego internetu o nazwie RuNet. Jest to alternatywa dla globalnego internetu, która pozwoli zwiększyć bezpieczeństwo państwa, ale też stanie się narzędziem dla cenzury. Rosja chce wprowadzić RuNet już w 2021 roku.

Test wewnętrznego internetu rozpoczął się 23 grudnia i trwał przez jeden dzień. Z podawanych przez rosyjski rząd informacji wiemy tylko tyle, że test zakończył się pełnym sukcesem, a zwykli użytkownicy nie mieli żadnych trudności z dostępem do internetu.

Eksperci wskazują, że jesteśmy obecnie świadkami defragmentacji globalnej sieci. Nie tylko Rosja, ale też Chiny i Iran tworzą swój własny, wewnętrzny i niezależny internet, który pozwoli zwiększyć kontrolę nad dostępem do informacji.

Takie rozwiązanie daje przede wszystkim większe bezpieczeństwo, zapewnia lepszą ochronę przed cyberatakami i niezależność, lecz z drugiej strony, władze będą mogły z jeszcze większą łatwością zaprowadzić cenzurę. RuNet pozwoli przede wszystkim kontrolować zawartość sieci oraz ograniczyć napływ informacji z zewnątrz.

Jednak RuNet to nie wszystko. Rosja chce utworzyć swoją własną Wikipedię, a od lipca 2020 roku, sprzedaż smartfonów i innych urządzeń bez zainstalowanego rosyjskiego oprogramowania będzie zakazana.

Widać ewidentnie, że Rosja chce jak najszybciej dogonić Chiny pod względem kontroli obywateli.

zmianynaziemi.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: