DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Putin zaatakował. Odpowiedź Cenckiewicza żenująca

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_2

Jedyne państwo, na którego terenie w żadnym medium nie pisano o tym, że Polska była współwinna holokaustu, zmieniło front.

Zanim to nastąpiło, najpierw były intensywne kontakty Putina z Netanjahu (i odwrotnie), który nazwał Rosję „największym przyjacielem Izraela” (na to dictum nie zareagował żaden proizraelski polityk z PiSu), a potem nastąpiło przypieczętowanie interesów USA i Rosji na Bliskim Wschodzie i w odniesieniu do Krymu, który został przyznany Rosji za koncesje na Bliskim Wschodzie.

Polska miała dotąd naturalnego (potencjalnego) sojusznika w walce z wszelką zboczoną ideologią od gender na Zachodzie do banderyzmu na Ukrainie i alternatywę w stosunku do amerykańskiej kolonizacji Polski na niwie gospodarczej i politycznej.

– Z tej gospodarczej i politycznej alternatywy doskonale korzystają Węgry, Czechy i Chorwacja, które są w Unii i NATO. Teraz jednak następuje przełom, czego potwierdzeniem jest swoboda Rosji w działaniach na Krymie, który dla nikogo w świecie poza Warszawa nie jest już ukraiński. Rosja odtąd może bezkarnie (nie ma szans, aby choć w Polsce znalazła sensowny odpór: patrz twitt poniżej) wchodzić w antypolską narrację, aby teraz odpłacić za nieustanne ataki ze strony obecnej w warszawskim MSZ „murzyńskości” (? R. Sikorski), którą Wielki Brat zza Oceanu wykorzystywał jak pionki w swoich taktycznych gierkach przeciw Rosji.

Początki i podstawy antypolskiej narracji, które przejmuje Rosja, sięgają powojennych służb RFN (złożonych wówczas z samych nazistów). Wypracowały one medialne formy i treści przekazu (m.in. termin „polskie obozy zagłady”), które na dłuższą metę miały na Polskę scedować odpowiedzialność za niemieckie zbrodnie wojenne.

Do tego niemieckiego konceptu dołączyły siły, które na Senacie USA wymogły ustawę 447. Następuje więc synergia działań Niemiec, USA (Izraela), UE i Rosji na międzynarodowej arenie wymierzona w podstawowe interesy Polski. Giedroyciowo-tajniackie dzbany, które bezpośrednio się do tego się przez trzydzieści lat przyczyniały w polityce zagranicznej, dziś jako antidotum proponują … zacieśnienie współpracy z Izraelem i USA. – Widać testują, czy Polacy dzięki ich propagandzie zgłupieli do reszty, czy zachowali choć odrobinę instynktu samozachowawczego. Wyniki tego testu niebawem poznamy wszyscy.

Powyżej screen z twitta, w którym pisowski historyk udzielił na swoją i PiSu skalę „miażdżącej” odpowiedzi na wypowiedź Putina. Unaocznia nam skalę i (niem)moc działań pisowskiej ekipy na tle aktualnych wyzwań polityki wschodniej. Nic, czyli tyle, ile stać pisowską ekipę w obszarze polityki historycznej.

prof. Bogusław Paź z mysl-polska.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: