DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

PiS po cichu włącza nas w ekoszaleństwo. Rząd obiecał..

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

PiS po cichu włącza nas w ekoszaleństwo. Rząd obiecał Ursuli von der Leyen, że Polska przyjmie „zielone porozumienie”

Mateusz Morawiecki i Ursula von der Leyen. Foto: PAP/EPA

Mateusz Morawiecki i Ursula von der Leyen. Foto: PAP/EPA

PiS w swojej propagandzie chętnie wyśmiewa ekoszaleństwo, ale po cichu kłania się przed zieloną ideologią, którą promuje Greta Thunberg. Szefowa Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen powiedziała, że otrzymała od rządu polskiego obietnicę, iż wyciszy sprzeciw wobec zapisów Europejskiego Zielonego Ładu i za kilka miesięcy podpisze porozumienie.

Von der Leyen w rozmowie z „La Repubblica” ujawniła, że polski rząd obiecał zaangażowanie się w ekoszaleństwo. Chodzi o tzw. neutralność klimatyczną. Wcześniej w oficjalnych wypowiedziach politycy PiS głośno sprzeciwiali się zapisom Europejskiego Zielonego Ładu.

Polska nie poparła tzw. neutralności klimatycznej w UE. Podobnie wyraziły się Czechy i Węgry.

Von der Leyen powiedziała, że rozumie, iż Polska jest bardzo mocno związana z węglem. Musi więc przebyć dłuższą drogę w stosunku do innych państw.

Z tego powodu (reprezentacja polskiego rządu – przyp. red.) powiedziała nam, że potrzebuje więcej czasu, by zrozumieć, co zrobić, aby osiągnąć ten cel, ale obiecała, że latem zaangażuje się razem z nami na rzecz neutralności klimatycznej (UE) do 2050 roku – mówiła szefowa KE.

Przeciwni temu poza środowiskami prawicowymi i patriotycznymi są związkowcy z „Solidarności”. Ostrzegają, że koszt odejścia od węgla to 600-700 mld euro. Grożą protestami w razie ugięcia się.

Z kolei UE chce podnieść ceny pozwoleń na emisję CO2. Natomiast prezydent Francji Emmanuel Macron ogłosił, że jeśli Polska nie poprze Europejskiego Zielonego Ładu, to nie będzie mogła liczyć na unijne dotacje związane z polityką klimatyczną.

n.czas.com

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: