DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

” Nazistowskie gesty pasażera podczas lotu z Polski do UK”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Na pokładzie samolotu linii Wizz Air lecącego z Warszawy do Wielkiej Brytanii 27-letni Brytyjczyk zaczął wykonywać nazistowskie gesty. Musiała interweniować policja – informuje ‚Daily Mail’.

Wizz Air: Nazistowskie gesty pasażera podczas lotu z Polski do UKPasażerowie byli oburzeni zachowaniem mężczyzny. (Fot. YouTube)

Do zdarzenia doszło w czwartek, 19 grudnia br., podczas lotu z Warszawy do Liverpoolu. Młody mężczyzna wstał ze swojego fotela, po czym zaczął wykrzykiwać nazistowskie pozdrowienie „Sieg heil”. Do tego zaczepiał współpasażerów i rozwodził się na temat nazistowskich teorii o rasach.

Linie Wizz Air potwierdziły, że sprawca – 27-letni mieszkaniec Lancashire – był pod wpływem alkoholu. Jak podała policja, mężczyzna studiuje w Polsce medycynę.

Świadkowie przyznali, że zachowanie Brytyjczyka bardzo ich oburzyło. „Byłem zdegustowany tym zachowaniem. Jako polski obywatel, widząc takie rzeczy, naprawdę się zdenerwowałem” – przekazał „Daily Mail” jeden z pasażerów samolotu.

27-latek był na tyle agresywny, że po wylądowaniu na lotnisku w Liverpoolu nie obyło się bez interwencji policji. Mieszkaniec Wielkiej Brytanii został aresztowany i usłyszał zarzuty nękania na tle rasowym oraz upojenia alkoholowego podczas podróży statkiem powietrznym.

Rzecznik Wizz Air zapewnił, że bezpieczeństwo i komfort pasażerów są dla przewoźnika priorytetem, a dla podobnych ekscesów linie mają „zero tolerancji”.

zrodlo:londynek.net
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: