DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Hakerzy opublikowali niepełną listę polityków na usługach George’a Sorosa

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Screenshot_7.jpg

Po wykradnięciu przez hakerów tysięcy stron z dokumentacją organizacji pozarządowych należących do znanego żydowskiego spekulanta, Georga Sorosa, jasne było, że tylko kwestią czasu będzie to, kiedy dowiemy się ciekawych rzeczy, również na temat jego sieci powiązań w Polsce.

Po przetworzeniu pierwszej części dokumentacji pojawiła się już wstępna lista europosłów rzekomo sprzyjających pomysłom Sorosa.

George Soros pojawił się w Polsce w 1988 roku.

Rok wcześniej powołał w Nowym Jorku Fundację imienia Stefana Batorego, która funkcjonuje do dzisiaj i właściwie jest jego oficjalną ekspozyturą w naszym kraju.

Soros jest wskazywany jako główny konstruktor rewolucji. Stał podobno za pierwszą i drugą rewolucją na Ukrainie a wcześniej w Gruzji.

Trzeba przyznać, że po zamachach stanu w tych krajach władze przejmowali tam sprzyjający Sorosowi politycy.

W kręgu tym jest zarówno Michaił Sakaszwili,

Julia Tymoszenko

czy do niedawana premier Ukrainy Arsenij Jaceniuk.

Organizacje finansowane przez Sorosa otwarcie wspierają islamizację Europy i rozpuszczenie zamieszkujących ją narodów w napływowej masie ze wschodu.

Dzieje się to obecnie poprzez indukowaną celowo inwazję obcych młodych mężczyzn uciekających rzekomo przed walką o swój kraj pogrążony w wojnie domowej. Trwający najazd islamistów jest realizacją jednego z planów wspieranych przez organizacje pana Sorosa i on sam otwarcie się do tego przyznaje finansując organizacje typu W2EU.

Od dawna tajemnicą poliszynela było, że duża cześć polskich polityków pozostaje na usługach George’a Sorosa.

Dokumenty wykradzione przez hakerów wskazują, że przynajmniej kilku polskich europosłów jest klasyfikowanych przez sorosowe fundacje jako ludzie gotowi do pomocy.

Na liście jest na przykład

pani poseł Lidia Geringer de Oedenberg, która kandyduje z listy SLD.

Z tej formacji dokumenty wskazują też wiceprzewodniczącego Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Bogusława Liberadzkiego.

Wymieniany jest też Andrzej Grzyb z PSL, który według dokumentów podobno jest w stanie wypowiadać się na wyznaczone tematy i jest łatwy do przekonania.

Z Platformy Obywatelskiej wymieniane są takie nazwiska jak

Agnieszka Kozłowska-Rajewicz, która pełniła dziwaczną funkcję jako pełnomocnik rządu ds. równego traktowania,

Danuta Jazłowiecka oraz, co nie dziwi specjalnie,

Róża Maria Barbara Gräfin von Thun und Hohenstein.

Nie jest też specjalnym zaskoczeniem, że z upublicznionych informacji wynika, że „na usługach Sorosa” jest też znany wróg Polski w Parlamencie Europejskim Guy Verhofstadt oraz jego szef, Martin Schulz.

Wiele wskazuje też na to, że jakiś stopień powiązania z Sorosem ma też kanclerz Niemiec, Angela Merkel, która odgrywa obecnie chyba główną rolę w przymusowej islamizacji Europy.

zmianynaziemi.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: