DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Wprost”: Z fali na falę – taki plan ma Donald Tusk

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Jak Donald Tusk zamierza odzyskać wpływy w Platformie Obywatelskiej? Najpierw chce odsunąć od władzy Grzegorza Schetynę, zbliżyć się do PSL, a w 2025 roku być może powalczyć o prezydenturę, gdy osłabnie PiS – pisze tygodnik „Wprost”.

Zdaniem informatorów, z którymi rozmawiał tygodnik, „proces odzyskiwania znaczenia w polskiej polityce były premier chce rozłożyć na lata”. „Donald Tusk uprawia politykę surfingową. Nie płynie do celu, tylko z fali na falę. Teraz poczuł słabnącego w partii Schetynę i okazję na usunięcie go ze stanowiska. Jak pojawi się kolejna fala i zacznie słabnąć PiS, to Tusk może zawalczyć o prezydenturę w 2025 roku” – cytuje „Wprost” swojego rozmówcę.

Przypomnijmy, niedawno były szef Rady Europejskiej wypowiadał się krytycznie na temat programu 500+. „PiS dokonało wyboru: damy tyle, ile się da, nie bacząc na to, czy za parę lat wystarczy pieniędzy na ochronę zdrowia dzieci. To, co teraz mówię nie jest popularne: będziemy mieli 500 złotych w kieszeni, ale nie wyleczymy dziecka. Trzeba mądrzej wydawać pieniądze” – mówił Tusk. Innymi słowy, sugerował, że należy bardziej rozsądne dysponować budżetowymi pieniędzmi.

Tusk rzekomo spodziewa się, że już niedługo, od przyszłego roku, obóz władzy może wycofywać się z wprowadzanych programów socjalnych. Wtedy będzie mógł powiedzieć: „A nie mówiłem o tym już w 2019 roku?”.

Czy podobne wypowiedzi szkodzą kandydatce PO na prezydenta Małgorzacie Kidawie-Błońskiej? Wiele na to wskazuje, ale „Wprost” twierdzi, że jej wspieranie „nie jest priorytetem dla byłego premiera”.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: