NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1162 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
"Oto, jak możesz uniknąć masek i nakazów szczepień!!!!"
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
Szokujące nagrania z Wuhan! Ten materiał miał nie ujrzeć światła dziennego [VIDEO] Włącz napisy PL ☀Autor Gabi☀
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Władze rosyjskiego regionu rozszerzyły program dowożenia helikopterami dzieci koczowników do szkół

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

W Republice Komi część ludności stanowią lokalne grupy etniczne trudniące się hodowlą reniferów i prowadzące koczowniczy tryb życia. Republikańskie władze stoją przed zadaniem organizacji oświaty dzieci z tych grup.

Republika Komi to rozległa terytorialnie i rzadko zaludniona jednostka Federacji Rosyjskiej położona w północnej części kraju, na zachodnich stokach Uralu. W surowym klimacie tego regionu niektórzy przedstawiciele autochtonicznych, ugrofińskich grup etnicznych takich jak Komiacy i Nieńcy nadal zajmuje się koczowniczą hodowlą reniferów w strefie tundry. Aby egzekwować obowiązek szkolny dziecomi koczowników w miastach Workuta, Inta, Usinsk organizuje się internaty, w których mieszkają one w okresach nauki szkolnej. Pojawia się jednak problem utrzymywania kontaktu między nimi a rodzicami w okresach wolnych od nauki.

Jak pisze portal Finnougrica.ru od 2010 r. republikańskie Ministerstwo Polityki Narodowościowej realizuje program powietrznego transportu dzieci z i do rodzin, które koczują na dzikiej północy regionu. Jednak jak do tej pory transport helikopterami realizowano tylko dla dzieci nienieckich uczących się w Szkole Internacie nr 1 w Workucie co parlamentarzyści republiki uznali za niedostateczne.

Jak podał w piątek wspomniany wcześniej portal, Rada Republiki Komi podjęła w piątek uchwałę o rozszerzeniu powietrznego transportu dzieci pasterzy także w rejonach iżemskim i ust-cylemskim. Uchwała została przyjęta jednogłośnie. Łączna liczba dzieci, które będą mogły docierać na wakacje do swoich rodzin helikopterem wzrośnie do 350, jak poinformowała minister polityki narodowościowej Republiki Komi Galina Gabuszewa. Finansowanie będzie realizowane z budżetu republikańskiego.

Według danych z 2010 r. Komiacy stanowią prawie 24 proc. mieszkańców Republiki Komi, ale tylko niewielka część z nich prowadzi tradycyjny tryb życia. Hodowlą reniferów zajmuje się także część obecnych w regionie Nieńców, których jest około 5 tys.

finnougoria.ru/kresy.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: