DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Szokujący wywiad z Izabelą Pęk, byłą kochanką posła PiS.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Szokujący wywiad z Izabelą Pęk, byłą kochanką posła PiS. W tej partii awansować można wyłącznie przez poddaństwo i przypochlebianie się prezesowi

” W PiS awansować można wyłącznie przez poddaństwo i przypochlebianie się Prezesowi. Warunkiem przynależności do klubu jest ślepa lojalność. Można dzięki lizusostwie zrobić karierę od zera do lidera. Najlepiej, żeby pisowski bubek nie analizował niczego, tylko głosował. W PiS nie ma samodzielnych bytów. To jest taka masa stworków, które się nawzajem pożerają w walce o schedę.” – mówi Izabela Pęk w wywiadzie dla Radia Opornik.

” Ja jak słucham teraz tych ogłupiających przekazów, czuję się jak  „ozdrowieniec”, były alkoholik, neofita, czy człowiek, który był ślepy, a teraz widzi, ale jakim kosztem? Ile wstydu się przy tej metamorfozie najadłam. Jaką drogę przeszłam, to ci się nie śniło. Chciałabym tak wziąć  za rękę tych ślepych i powiedzieć do nich „Chodź ze mną, pokażę ci cień tego, który pozuje dziś na łagodnego jak baranek”. Ja się przeraziłam. Co więcej, wolałabym tych kulis prawdziwej polityki nie poznać.” – dodaje była kochanka posła PiS.

„Metody rodem od Putina.  Słuchaj, przeczytaj sobie statut partii. Kaczyński przez lata rozpychał ramy nakładane na niego przez statut, przez co w efekcie rządzi niepodzielnie. W PiS, jak ktoś chce spełnić swoje ambicje polityczne, to musi cały czas walczyć, ale ta walka nie toczy się o żadne poparcie społeczne, a oprotekcje Prezesa. Oni walczą zażarcie między sobą wyłącznie.” – czytamy w wywiadzie.

Pełen wywiad znajduje się tutaj.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: