DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Skandal! Zwycięzca „Big Brother” obraża uczucia milionów Polaków!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

W Boże Narodzenie większość gwiazd uspokaja swoją obecność na portalu Instagram, ale do tego grona nie zalicza się Kamil Lemieszewski. Aktor, model, celebryta znany także jako Lemie, który niedawno wygrał program telewizji TVN7 „Big Brother” zaszokował osoby obserwujące jego profil, bowiem zdecydował się na coś, na co w tym okresie decyduje się niewiele sławnych osób.

Od chwili zwycięstwa z programie „Big Brother” (TVN7), Lemie nie ustaje w staraniach, by na dobre wryć się w szerszą świadomość widzów i fanów. Kamil Lemieszewski wybrał do tego celu Instagram, bowiem jest to obecnie najlepsze narzędzie do promowania się.

Kamil Lemieszewski prowokuje na insta

Kamil "Lemie" Lemieszewski prowokuje na Insta, bo w Boże Narodzenie udaje pijanego Chrystusa. Czy zwycięca show TVN7 "Big Brother" przesadził?
fot.: Kamil Lemieszewski, screen/ Instagram

Początkujący gwiazdor wybrał drogę kontrowersji i robienia wokół siebie szumu, bo jest w pewnego rodzaju trasa „na skróty”, pozwalająca na zaistnienie w mediach bez konieczności posiadania jakichkolwiek większych dokonań. Jest Boże Narodzenie, więc Kamil Lemieszewski postanowił zagrać na religijnych uczuciach osób obserwujących jego Instagram i wrzucił na swój profil zdjęcia, na których ucharakteryzowany jest na postać Jezusa Chrystusa, bo przecież nic tak nie generuje szumu, jak stary dobry skandal.

Sam ten fakt nie byłby może jeszcze aż tak bulwersujący, ale na zdjęciach, jakie Kamil Lemieszewski wrzucił na Insta, widać jak Jezus, którego udaje, trzyma w rękach butelkę… whiskey. Fala oburzenia natychmiast przewaliła się przez sekcję komentarzy, pokazując, że Lemie trafił w sedno. Kontrowersje, jakie wzbudził tymi zdjęciami są silne, szczególnie mamy Boże Narodzenie, ale czy wyjdzie to na dobre celebrycie? To się jeszcze okaże.

źródło: Instagram

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: