KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

„Rzeczpospolita”: Jak myśliwi podeszli Kaczyńskiego

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡  ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku! VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

Jarosław Kaczyński to zdeklarowany wróg myśliwych. Tymczasem w projekcie, który poparł, znalazł się przepis umożliwiający karanie rokiem więzienia za utrudnianie polowań – pisze „Rzeczpospolita”.

Dlaczego tak się stało?

Z informacji „Rz” wynika, że prezes Prawa i Sprawiedliwości zrobił to z niewiedzy albo został wprowadzony w błąd. „A jego decyzja mogłaby być inna, gdyby nie… nieobecność w pracy zaufanej sekretarki, zwanej panią Basią” – czytamy.

Zdaniem posła PiS Roberta Telusa, który prowadził projekt w Sejmie, przepis dotyczy osób celowo utrudniających polowania.

Inni politycy PiS, na których powołuje się gazeta twierdzą jednak inaczej. Według nich, Kaczyński po wyjściu ze szpitala nie śledzi na bieżąco wszystkich prac Sejmu, a ostatnio szczególną uwagę posłów pochłonęła ustawa dyscyplinująca sędziów.

„Rzeczpospolita” przekonuje, że w sprawie myśliwych zawiódł jeden z głównych kanałów komunikacji wewnętrznej. Ma on polegać na tym, że wysoko postawiony sympatyk PiS „o poglądach prozwierzęcych wysyła e-maile do Barbary Skrzypek, sekretarki prezesa. Ta e-maile drukuje i zanosi na biurko Kaczyńskiego”. Przed ubiegłotygodniowym głosowaniem taki mail miał zwyczajowo trafić do sekretarki. Problem w tym, że „pani Basi nie było w pracy” – mówi informator gazety.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: