DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Rosja i Ukraina wyzerują wzajemne długi

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Stacja dystrybucji gazu spółki Gazprom

Rosja i Ukraina zgodziły się na zniesienie wzajemnych roszczeń od 1 stycznia, oświadczył szef rosyjskiego Ministerstwa Energii Aleksander Nowak w wywiadzie dla stacji telewizyjnej „Rossija 24”.

„Uzgodniliśmy, że od 1 stycznia wzajemne roszczenia zostaną anulowane, a zajęcie nieruchomości na podstawie decyzji podjętych w sprawie roszczeń prawnych zostanie zniesione” – powiedział.

Minister zgodził się także z oświadczeniem wicepremiera Dmitrija Kozaka, że ​​wypłacenie Naftohazowi 2,9 mld dolarów to „kropla w morzu” w porównaniu do ryzyka, którego udało się uniknąć.

Oczywiście dzieje się tak, ponieważ istnieje wiele wzajemnych roszczeń, które mogą trwać (…) przez wiele lat, ponieważ spory sądowe są zwykle rozwiązywane dość powoli, dokumenty są przygotowywane i rozpatrywane przez sądy – dodał Nowak.

Porozumienie gazowe Rosji i Ukrainy

Gazociąg
© FOTOLIA / ANDREI MERKULOV

20 grudnia Rosja i Ukraina podpisały protokół ws. współpracy gazowej. Zgodnie z dokumentem w celu przedłużenia tranzytu Gazprom zawrze z Operatorem GTS Ukrainy porozumienie, a z Naftohazem umowę, zgodnie z którą rosyjska spółka zarezerwuje moce do przesyłu 65 miliardów metrów sześciennych gazu w 2020 roku i 40 miliardów metrów sześciennych gazu w latach 2021-2024.

Protokół obejmuje też ustalenia w sprawie uregulowania sporów prawnych. Spółki podpiszą więc porozumienie o wypłacie przez Gazprom 2,9 mld dolarów na rzecz Naftohazu na podstawie wydanych już przez trybunał w Sztokholmie decyzji oraz o rezygnacji z pozwów, co do których nie zapadła jeszcze decyzja, a rząd Ukrainy podpisze z Gazpromem umowę o zniesieniu roszczeń antymonopolowych w wysokości 7,4 miliardów dolarów.

n.czas,com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: