NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Nauki przedmałżeńskie przed ślubem cywilnym? To możliwe w 2021 r”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Fundacja Mama i Tata rozpoczęła projekt badawczo-rozwojowy, którego celem jest stworzenie cywilnych kursów przedmałżeńskich, a także podręcznika dla młodych małżeństw. Program mógłby wejść w życie w 2021 r.

Nauki przedmałżeńskie przed ślubem cywilnym? To możliwe w 2021 r.Podczas kursu nie będą przekazywane informacje teologiczne. (Fot. Getty Images)

Program realizowany przez Fundację Mamy i Taty jest odpowiedzą na obserwowane coraz częściej zjawiska społeczne, które przyczyniają się do rozpadu więzi rodzinnych. Pierwsze to brak odpowiedniego przygotowania narzeczonych do pełnienia ról małżeńskich. Drugim problem są trudności w pogodzeniu pracy i obowiązków rodzinnych na dalszym etapie małżeństwa.

„Blisko 60 proc. osób, które wchodzą w związki małżeńskie, przechodzi kursy przedmałżeńskie w kościołach, ale mają one inny charakter i – powiedźmy sobie szczerze – często są oceniane negatywnie” – wyjaśnia prezes fundacji Marek Grabowski.

„Nasze grono ekspertów to są prawnicy, socjolodzy, psycholodzy i terapeuci. Na tym bazujemy. Nie będziemy przekazywać informacji teologicznych. Chociaż może będzie krótka informacja o historii małżeństwa, obecności tej instytucji we wszystkich kulturach, religiach, o tym, że jest obecnie szczególnie chroniona” – dodaje.

Jak zaznacza Grabowski, projekt zaadresowany jest przede wszystkim do tych ludzi, którzy zawierają związek w urzędzie stanu cywilnego. Sondaż zlecony przez fundację pokazuje, że aż 62 proc. ankietowanych uważa, że takie cywilne kursy przedmałżeńskie powinny się pojawić.

Badani najczęściej deklarowali, że na kursie powinny pojawiać się takie tematy, jak: umiejętności prowadzenia rozmowy, budowania dobrych relacji w rodzinie, kryzysy w związku, metody pracy nad związkiem, a także umiejętności godzenia życia rodzinnego i zawodowego.

Program kursów oraz podręcznik we wstępnym kształcie powinny być gotowe w 2020 r. Jeśli wszystko potoczy się pomyślnie, z programu będzie można korzystać od 2021 r.

zrodlo:londynek.net
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: