DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

JAK FIRMY BADAJĄ WASZĄ WIARYGODNOŚĆ JAKO KLIENTÓW I CO JEST ISTOTNE MARKA WASZYCH TELEFONÓW ? I KOMPUTERÓW ?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Jakie cyfrowe ślady zakupu pozostawiają za sobą marki telefonu, adresy pocztowe i urządzenia mobilne?

Amerykańskie Narodowe Biuro Badań Ekonomicznych opublikowało wyniki analizy 270 000 transakcji dokonanych w sklepie internetowym, w którym można kupować meble na kredyt. Ten sklep określał zdolność kredytową nie tylko za pomocą standardowej oceny, ale też cyfrowego śladu pozostawionego przez kupujących.

Badacze stwierdzili, że klienci, którzy złożyli zamówienie nie przez komputer, a przez telefon, są mniej skłonni do wypełniania zobowiązań kredytowych. Korzystanie ze starych serwisów pocztowych, takich jak Hotmail i Yahoo, jest również jedną z oznak potencjalnego nierzetelnego pożyczkobiorcy. Wśród klientów, którzy podają błędny adres poczty internetowej, ryzyko wystąpienia pozbawionego skrupułów kredytobiorcy wynosi 5,09%, a wśród pozostałych ‒ 0,94%.
Prawdopodobieństwo niewypełnienia zobowiązań kredytowych można przewidzieć nawet na podstawie tego, w jaki sposób znaleźliśmy się na danej stronie internetowej. Na przykład ci, którzy trafili do sklepu poprzez link na porównywarce cen, uważani są za mniej wiarygodnych klientów niż osoby, które trafiły do sklepu po kliknięciu na reklamę. Czasami nawet bardzo drobna informacja odgrywa rolę. Na przykład system zakłada, że klienci, którzy w adresie poczty internetowej podają swoje imię, są o 30% bardziej wiarygodni w kwestii spłacania kredytów niż ci, którzy tworzą adres typu „kociaczek367”.
Badacze zdają sobie sprawę, że ta metoda może znacząco wpłynąć na zachowania klientów

w sieci i swobodę ich działania. Wyobraźmy sobie, że będziemy musieli kupić iPhone’a tylko po to, żeby zaakceptowano nasz wniosek o udzielenie kredytu hipotecznego, lub przemyśleć, jak poprawnie utworzyć adres poczty internetowej, żeby uzyskać kredyt na samochód.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: