DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Rozmowa z Zełenskim była idealna – Trump”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Prezydent USA Donald Trump powiedział, że jego rozmowa telefoniczna z Prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim była idealna i bez żadnej presji.

Napisał o tym na Twitterze.

Rozmowa z Zełenskim była idealna - Trump

„Nie było przestępstwa, rozmowa telefoniczna z Ukrainą (Prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim – red.) była idealna i „bez żadnej presji””, napisał Trump.

Dodał, że marszałek Nancy Pelosi ma zero głosów republikanów w Senacie, ale chce narzucać własne zasady.

Wcześniej marszałek Izby Reprezentantów USA Nancy Pelosi zwiększyła presję na Senat, domagając się „sprawiedliwego” procesu dotyczącego impeachmentu Donalda Trumpa i przeprowadzenia przesłuchań ze świadkami, którzy zostali wcześniej zablokowani przez prezydenta, w szczególności byłego doradcę prezydenckiego ds. Bezpieczeństwa Narodowego Johna Boltona i w.i.o. Szefa Administracji Białego Domu Micka Mulveniego.

Jak donoszono, 25 września Biały Dom opublikował tekst rozmowy telefonicznej między Prezydentami Stanów Zjednoczonych i Ukrainy, z powodu której amerykańska Izba Reprezentantów rozpoczęła procedurę impeachmentu, ponieważ tekst rozmowy miał wskazywać, że Donald Trump wywierał presję na Wołodymyra Zełenskiego, zachęcając go do wszczęcia na Ukrainie śledztwa przeciwko synowi byłego wiceprezydenta Joe Bidena.

19 grudnia amerykańska Izba Reprezentantów głosowała za impeachmentem prezydenta Trumpa. Senat zamierza rozpocząć proces o impeachmencie w styczniu 2020 roku.

zrodlo:ukrinform.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: