DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Precedensowa sprawa koła łowieckiego przeciw znanemu reżyserowi. Ma w posiadłości 100 jeleni i pewien problem

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Château des Laitiers, posiadłość Bessona w Orne Fot. Wikipedia

Tego typu problemy możemy wkrótce mieć i w Polsce. Można już przegonić myśliwych z własnego terenu zmiany w prawie łowieckim nie pozwalają na polowania, nagonki czy ambony tam, gdzie właściciel terenu się na to nie zgodzi. Przeciwnicy polowań zatriumfowali, ale nie wiedzą jeszcze, że mogą za to słono zapłacić.

Precedensowa sprawa dotycząca takiego właśnie problemu toczy się we Francji. Federacja Myśliwych z departamentu Orne skarży znanego reżysera Luca Bessona. Ma on na terenie departamentu dużą nieruchomość. Żyje na niej około 100 jeleni. Reżyser nie poluje, ale i nie pozwala na swoich terenach polować innym.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: