DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Obrabował bank, rozdawał pieniądze i życzył „Wesołych świąt!””

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Białobrody i siwowłosy mężczyzna dokonał na dwa dni przed Bożym Narodzeniem napadu na bank w Colorado Springs, po czym rozrzucał zrabowane pieniądze na ulicy krzycząc do przechodniów ‚Wesołych Świąt !’

Obrabował bank, rozdawał pieniądze i życzył "Wesołych świąt!"Mężczyzna udał się następnie do pobliskiej kawiarni, gdzie spokojnie czekał na przybycie policji. (Fot. Colorado Springs Police Department)

Według świadków tego niecodziennego napadu, mężczyzna udał się następnie do pobliskiej kawiarni sieci Starbucks, usiadł przed jej frontem i spokojnie czekał na przybycie policji.

Przechodnie okazali się jednak wyjątkowo uczciwi bowiem – być może ze względu na Boże Narodzenie – pozbierali pieniądze i… zanieśli je z powrotem do banku.

Według opublikowanego później komunikatu policyjnego, „starszy, biały mężczyzna” obrabował Academy Bank w Colorado Springs w poniedziałek w południe.

Sprawcę zidentyfikowano jako 65-letniego Davida Wayne’a Olivera. Prawnicy zgodnie wskazują, że sąd będzie miał niełatwe zadanie.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: