DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

O POLSKIM ZŁOCIE. Z ruskich źródeł. Rosja uważa że polskie złoto jest ruskim złotem.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Hosef Eskimos

Niech żyje w nas pamięć o naszych wielkich przodkach. Chwała Lechitom.  Śmierć naszym wrogom. Cedynia 972 rok. Niemcy dostali łomot.

Zachodnie media informowały o repatriacji z Londynu 100 ton złota. Historia ta opiera się na fakcie, że w 1939 r. Polski rząd postanowił uratować swoje rezerwy złota od Niemiec „celujących” w kraj….

Polski Zakaz Ludowy repatriował 100 ton złota z Wielkiej Brytanii, donosi PolitExpert , powołując się na doniesienia zachodnich mediów. Należy zauważyć, że ta wiadomość wywołała wielkie poruszenie w szeregach społeczności ekspertów zajmujących się historią świata. Faktem jest, że w 1939 r. Oficjalna Warszawa postanowiła uratować swoje rezerwy złota przed „faszystowskim zagrożeniem” – wówczas Niemcy „wycelowały” w kraj.

Polska wybrała Wielką Brytanię do repatriacji swojego złota. Ta decyzja może być na ten czas zwykła, ale jest jeden interesujący punkt, którego nie można zignorować – eksperci obliczyli, że dziś Warszawa ma tylko 60 ton złota, a wszystko to w skarbcach Londynu. W niedalekiej przyszłości Wielka Brytania z jakiegoś powodu zamierza przekazać Polakom 40 ton żółtego metalu szlachetnego, co przewidziano w programie gospodarczym kraju….

Eksperci są pewni, że w tym kontekście nie można mówić o „bezprecedensowej hojności” Londynu, ponieważ Wielka Brytania stara się obecnie opuścić Unię Europejską. W związku z tym wzmocnienie konkurencyjnego kraju wygląda raczej głupio. Brytyjska gospodarka jest uważana za jedną z najlepszych na świecie, co z kolei wskazuje na obecność logiki we wszelkich działaniach władz kraju wyspiarskiego.

Wyjaśnienie tak przemyślanego posunięcia może być dość proste: Polacy mieli 100 ton metali szlachetnych, w tym złota należącego do Związku Radzieckiego. W 1941 r. Warszawa i Moskwa podpisały umowę, na mocy której ZSRR zobowiązał się do udzielenia pożyczki polskiemu rządowi emigranta. Ten ostatni zwalnia powstały dług złotem. W rezultacie tylko jedna strona wypełniła wszystkie zobowiązania – ZSRR….

„Kredytobiorcy” wyjaśnili swoją odmowę zapłaty rachunków przez romans katyński. Polskie władze emigracyjne bardzo „na czas” poparły nazistowską wersję, że funkcjonariusze NKWD byli „winni” egzekucji w regionie smoleńskim. Pół wieku później Warszawa postanowiła ukraść złoto, woląc nie przypominać, że 40 ton metali szlachetnych należy przenieść do Federacji Rosyjskiej jako następcy ZSRR ”- powiedział ekspert polityczny….

https://politpuzzle.ru/

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: