DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Moskal z Prusakiem muszą zniszczyć Polskę

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

oczy

Silna Polska to niebezpieczeństwo dla Niemiec i Rosji. Dlatego we wrześniu 1939 roku nastąpiło z dwóch stron uderzenie na Polskę, a w 1945 roku za pozwoleniem USA i Anglii oddanie kraju pod buta Stalina. 1989 rok to kolejny rozbiór gospodarki Polski przez Rosję, zachód i USA. Przez całą powojenną historię byliśmy bici, opluwani, wyzyskiwani rękami dzisiejszych sojuszników.

W medialnym światku silnie propagują nienawiść do Putina, wskazują stalinowskie zbrodnie, dudnią o ruskich służbach niszczących polską gospodarkę i politykę. Jednak zapominają dodać, że państw i służb niszczących nasz kraj jest całe spektrum. Od wspominanych rosyjskich po izraelskie, a po drodze mijamy, niemieckie, amerykańskie i nie wiadomo jeszcze jakie.

To wszystko musimy wiedzieć i otwarcie mówić. Bez historycznej prawdy, bez powiedzenie prawdy, nigdy nie zbudujemy mocarstwowej Polski.

A jest na to szansa. Tu i teraz.

Możemy realizować politykę Międzymorza i Jedwabnego Szlaku handlowego. Viktor Orban i Grupa Wyszehradzka opowiadają się za przywództwem Polski w Europie. Te same tony dochodzą z Estonii, Chorwacji, Rumunii.

Romuald Szeremietiew w poniższym wideo, również dostrzega szansę Polski na wyjście z okowów Moskala i Prusaka.

Zachęcam do analizy.

Mam tylko trzy sprostowania do wypowiedzi pana Szeremietiewa:

1 – Obecnie, Rosja jest przymusowo związana z Chinami. Pan Szeremietiew nie bierze pod uwagę działania międzynarodowej finansjery, która dwukrotnie próbowała zniszczyć Rosję obniżką ceny ropy i olbrzymim atakiem na rubla. Chiny również zostały zaatakowane poprzez wypływ kapitału spekulacyjnego z chińskiej giełdy i w efekcie jej upadek. Ostatecznie, kosztem 800 mld dolarów została przywrócona do działania. Chiny i Rosja obroniły się, ale tylko dzięki wzajemnej współpracy. Z tego względu strategia chińska wysunięta przez Zbigniewa Brzezińskiego jest nie do zrealizowania w tym czasie, kiedy finansjera trzyma światowy ster. W związku z tym koncepcja Międzymorza i Jedwabnego Szlaku jest jak najbardziej możliwa do zrealizowania. Dodam, obie koncepcje  w tym samym czasie.

2 – Pan Szeremietiew nie bierze pod uwagę interesu Rosji na Bliskim Wschodzie. Dwie bazy wojskowe: Tartum i Lataki pilnują szlaków handlowych, którymi transportuje się rosyjskie surowce. W tym regionie bardzo ważny jest przesmyk turecki: Bosfor. Jego zamknięcie powoduje olbrzymie koszty dostarczania produktów rosyjskich. Dlatego Rosja ma strategiczny interes na Bliskim Wschodzie.

3 – Duży problem, który nie zauważa pan Szeremietiew, to nowy ład gospodarczy zalegalizowany w USA od 1913 roku, a w Europie od 1944 roku. System międzynarodowej finansjery działający od wieku, jest ponad innymi systemami. Demokracja, kapitalizm, wolny rynek, stalinizm itd, to tylko elementy głównego systemu finansowo-kredytowego zbudowanego przez międzynarodowego bankiera. System bankiera jest stały w swoim założeniu. Nazwy: demokracja, kapitalizm, stalinizm itd. są jego fałszywą nazwą, przykrywką. Bez znajomości tego schematu można wysuwać błędne wnioski i błędnie odczytywać geopolitykę.

 RobertBrzoza.pl – Polski Portal Informacyjny

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: