DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Drodzy Politycy i Urzędnicy: wara od witaminy C!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

witamina

20 lipca Główny Inspektorat Farmaceutyczny, wycofał z obrotu w całym kraju witaminę C w postaci kwasu askorbinowego:

„Główny Inspektorat Farmaceutyczny

  1. wycofuje z obrotu na terenie całego kraju produkt leczniczy:

Ascorbic ACID Injection B.P., 500 mg/5ml, roztwór do wstrzykiwań

numer serii: AA -1601, data ważności 02.2018

wytwórca: Systochem Laboratories LTD, B-75, Roopnagar Area, Loni”.

Uzasadnienie jest następujące:

„Badania potwierdziły, iż próbka ww. produktu leczniczego jest niezgodna z wymaganiami Farmakopei Brytyjskiej (BP) –D monografia „Ascorbic Acid Injection”, w zakresie barwy roztworu i ph oraz wymaganej normy PN-EN ISO 9187-1:2011, w zakresie parametru siła łamiąca ampułki”.

Dlaczego wycofanie witaminy C jest niebezpiecznym sygnałem?

Miejmy nadzieję, że powyższy, natychmiastowy nakaz Głównego Inspektora Farmaceutycznego nie jest zorganizowaną nagonką na witaminę C. Być może chodzi o jeden produkt wymienionej firmy. Oby na tym etapie nagonka na witaminę C okazała się krótkotrwałą akcją.

Jednak, znając olbrzymią korupcję w polityce i medycynie, należy już teraz bić na alarm i chronić jeden z najważniejszych suplementów diety. Jeżeli okaże się, że powyższa akcja jest zorganizowaną formą przestępstwa przeciwko społeczeństwu, to nie możemy siedzieć cicho.

Urzędników uczestniczących w zorganizowanej akcji, należy pozamykać do więzienia.

Przekaz od narodu dla polityków powinien być jednoznaczny: „wara od witaminy C„.

Czym jest Witamina C?

Nie mogą powoli, tylnymi drzwiami wycofywać podstawowych suplementów, którymi niezależni lekarze leczą nowotwory czy inne mniejszego gatunku choroby. Witamina C czy to w postaci kwasu askorbinowego, askorbinianu sodu czy w innej formie jest konieczna i potrzebna dla każdego organizmu.

Nasza rodzina od dawna stosuje różne rodzaje witaminy C do leczenia przeziębień czy różnego rodzaju bólu.

Nasza czytelniczka z blogów martabrzoza.pl i onalubi.pl osiągnęła jeszcze większe sukcesy:

„Chciałam się podzielić moimi spostrzeżeniami na temat witaminy C. Rok temu w marcu przeczytałam u Pana o książce Jerzego Zięby „Ukryte terapie” i o wspaniałych jej właściwościach. Przeczytałam ten rozdział a także kupiłam książkę. Jestem pozytywnie zaskoczona.

Zaczęłam stosować najpierw na sobie duże dawki witaminy C, gdyż byłam wtedy przeziębiona.

Cud- wyzdrowiałam po 12 godzinach!

Natomiast pragnę zaznaczyć, że oprócz witaminy C trzeba też przyjmować witaminę D3, gdyż te dwie witaminy współpracują ze sobą. W moim przypadku witaminy D3 miałam mało w organizmie i zaczęła mi schodzić skóra z dłoni, do tego stopnia, że zrobiły mi się krwawe rany.

Później moja córeczka i mąż zaczęli korzystać z dobrodziejstwa witaminy C. Ja wyleczyłam się m. in. z ropnego zapalenia spojówek (24 godziny), zapalenia mięśni szyi (12 godzin), przeziębienia.

Moja córeczka chorowała wcześniej bardzo dużo na zapalenie płuc i anginę. Jak zaczęła przyjmować witaminę C skończyły się choroby. Jak widzę, że jest jakaś zmieniona, to natychmiast podaję jej tą witaminę. Zawsze idziemy po tym do lekarza na osłuchanie, czy wszystko jest w porządku.

Notabene, Witamina D3 bardzo skutecznie leczy katar. Przyjmowałam duże dawki około 20000 jednostek na dobę i w ciągu 2 dni katar zniknął.

To, że trafiłam na Pański blog, to zawdzięczam Panu Bogu. Modliłam się bardzo o pomoc, bo dziecko w miesiącu potrafiło być w żłobku tylko tydzień. Dziękuję za to, że są takie osoby jak Pan i Pan Jerzy Zięba, którzy dociekają prawdy i chcą pomóc innym. Pozdrawiam!”.

To są prawdziwe dowody działania witaminy C i wielu innych suplementów. Takich listów dostajemy bardzo dużo.

Witamina C pod różnymi postaciami działa. Tylko głupiec zakaże jej stosowania.

Już na tym etapie wycofania jednego produktu witaminy C w postaci kwasu askorbinowego, musimy głośno protestować. Nasi politycy nie mogą iść za rozkazami naukowców firm farmaceutycznych.

Po to większość narodu wybrała PiS, aby blokował działania przeciwko społeczeństwo polskiemu.

Politycy mają służyć Kowalskiemu, a nie korporacjom farmaceutycznym.

W medycynie, jak i w ekonomii zbliżamy się do najpodlejszych standardów amerykańskich. Jeżeli tego nie przerwiemy, to prywatne koncerny przejmą całkowitą kontrolę nad naszym leczeniem i nad polską złotówką.

Drodzy Politycy i Urzędnicy: wara od witaminy C!

źródło: www.gif.gov.pl

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: