DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Alfons współpracujący z dyrektorem MFW zwolniony z aresztu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Dodo de Saumure Fot. Twitter Vallée Jaen Claude

Znany belgijski gangster i właściciel burdeli „Dodo la Saumure” wyszedł z aresztu, gdzie siedział od marca tego roku. Było o nim głośno przy okazji „afery” Carlton we francuskim Lille. Jednym z jej bohaterów jest były szef Międzynarodowego Funduszu Walutowego, znany z jurności Dominique Strauss-Kahn (DSK).

DKS, który miał zgwałcić pokojówkę w hotelu w Nowym Jorku, który dostarczał luksusowe prostytutki na spotkania biznesowo-polityczne włos z głowy nie spadł. Jednak jego „zaopatrzeniowiec” kilka miesięcy sobie posiedział.

Dominique Alderweireld, bardziej znany pod pseudonimem „Dodo la Saumure”, został oskarżony w Belgii o czerpanie korzyści z nierządu, handel ludźmi i namawianie do rozpusty. Został zatrzymany w marcu 2019 r. 26 grudnia otrzymał zwolnienie warunkowe.

Ma m.in. zakaz kontaktu z innymi „bohaterami” seksualnej afery hotelu „Carlton” w Lille. Dostarczał tam na specjalne spotkania swoje pracownice z pobliskich domów publicznych w Belgii. Poza nim i DSK, w aferę angażowało się kierownictwo hotelu i lokalne socjalistyczne władze miejskie.

VALLÉE Jean-Claude @jclvallee1

🇧🇪🇫🇷Propulsé sur le devant de la scène médiatique pour ses liens avec l’ex-patron du FMI Dominique , Dodo la Saumure libéré en https://www.lavoixdunord.fr/686032/article/2019-12-26/poursuivi-en-belgique-pour-proxenetisme-dodo-la-saumure-ete-libere 

Zobacz obraz na Twitterze

„Dodo” ma obywatelstwo francuskie, bo urodził się w Annœullin w departamencie Nord w 1949 r. Jest chyba najbardziej znanym sutenerem w Belgii. Jego pseudonim pochodzi od kąpieli w SPA, zawsze w towarzystwie chętnych do usług „rzemieślniczek” najstarszego zawodu świata.

Był w swojej karierze drobnym przestępcą, handlarzem nieruchomościami, wreszcie szefem licznych lupanarów i „salonów masażu”. Dostarczał dziewczyny do Paryża, Lille, ale i Nowego Jorku.

Jeden z jego przybytków nosi nazwę DSK, ale skrót ma pochodzić od nazwy „Dodo Sex Club”, a nie od Dominika Straussa-Kahna, dla którego pracował. W tym akurat punkcie właściwie oczyszczono go już z zarzutów. Sąd w Mons skazał go za inne rzeczy na pięć lat więzienia, ale w… zawieszeniu.

Le Parisien

@le_Parisien

« Dodo la Saumure », proxénète de l’affaire DSK, retourne en prison https://l.leparisien.fr/rp5-s 

« Dodo la Saumure », proxénète de l’affaire DSK, retourne en prison

Le Français Dominique Alderweireld, sous le coup d’une peine de cinq ans de prison avec sursis en Belgique, est à nouveau derrière les barre

leparisien.fr

Twitter

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: