DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Zbigniew Gelzok 5 G – Mój prezent dla firm telekomunikacyjnych, Ministra Cyfryzacji i hejterów!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Mój prezent dla firm telekomunikacyjnych, Ministra Cyfryzacji i hejterów. Główny Inspektor Nadzoru Budowlanego w Warszawie potwierdza, iż dokładanie kolejnych anten wraz z innymi elementami to rozbudowa (opłata legalizacyjna 375 000 o ile będzie możliwa, kara z tytułu nielegalnego użytkowania 75000. O tym Telepolis nie napisze. Ponadto jest to uznawane również za przestępstwo z art 90 ustawy prawo budowlane.

1

2

34

ZBIGNIEW GELZOK

Pozostaje nam zadać 3 pytania w trybie informacji publicznej aby obnażyć Ministra Zdrowia.

1. Wnoszę o udostępnienie informacji publicznej w zakresie podania z imienia, nazwiska oraz specjalizacji lekarzy a w szczególności z zakresu onkologii, endokrynologii, neurologii zatrudnionych przy opracowaniu projektu rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie dopuszczalnych poziomów pól elektromagnetycznych w środowisku- na razie bez odpowiedzi, zostanie złożona skarga do sądu administracyjnego.

2. Kto z imienia i nazwiska odnosił się do wniosków złożonych podczas konsultacji.

3. Jaki wartości pola elektromagnetycznego analizowano twierdząc, że w 16 krajach UE stosujących dopuszczalne poziomy PEM zgodne z zaleceniem Rady 1999/519/WE nie wystąpiły negatywne skutki.

Screenshot_4

Za Facebook

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

2 thoughts on “Zbigniew Gelzok 5 G – Mój prezent dla firm telekomunikacyjnych, Ministra Cyfryzacji i hejterów!

  1. Stanisław Szafert
    to że masz jakąś wiedzę na jakiś temat, nie oznacza że jesteś na tyle wykształcony by być bogiem. jak twierdzisz , to nie jest do smażenia nam mózgu. myślisz że nie kryje się za tym intryga?, 5G to nowa technologia a razem z nią w chodzą jakieś nowe, o których nie masz pojęcia że istnieją, i masz nie wiedzieć że istnieją. bo jak byś wiedział, to, co to był by za ,”podstęp”. Uważam że 5g jest potrzebne komuś, by używać czegoś za jego pomocą. Masz rację, to nie smaży mózgu. do tego potrzebny jest czynnik „zewnętrzny” który zwielokrotni efekt. Jak myślisz, DLACZEGO NIE MOŻNA NIC METALOWEGO WKŁADAĆ DO MIKROFALÓWKI?! CZY ZDAJESZ SOBIE SPRAWĘ ŻE SPRYSKUJĄ NIEBO „METALAMI”?!

  2. ”Dzisiaj” ludziska wypowiedziały wojnę technologii 5G .
    Całe szczęście że 1G … 2G/GSM … 3G/ … 4G … LTE … WiFi … Bluetooth … FM … AM … CB-Radio … Mikrofale … GPS … NFC … DVB-T … TV-SAT … ABSOLUTNIE IM NIE SZKODZĄ .
    No , ale teraz każdy jeden geniusz nauki jest 24 godziny na dobę podpięty do Internetu , więc wie lepiej co szkodzi a co nie .
    A często i gęsto Internet posiada tylko za pośrednictwem drogi radiowej .

    Duża grupa tych domorosłych KAROLKÓW nauki śpi z telefonem komórkowym 10 cm od głowy i routerem WiFi parę metrów dalej .
    Ale nagle jak grom z jasnego nieba pojawiło 5 G … które im dzieci wymorduje , a ich samych sprowadzi do roli ZOMBI .
    Martwią ich anteny BTS – ów , a sami w ręce trzymają telefony , które dają ze 100 RAZY większe natężenie pola bezpośrednio wokół siebie niż ta antena z odległości kilkudziesięciu metrów .

    Kilkadziesiat (!!!) lat ciągłych badań fal elektromagnetycznych z bardzo szerokiego spektrum w tym i tego używanego przez 5G , które wcale nie jest jakieś specjalnie nowe i wcześniej nie używane jak do tej pory żadnych negatywnych skutków nie ujawniło . Przecież na podobnej częstotliwości działają od lat radary pogodowe i część obecnej telewizji – i co? … Protestów było brak odnośnie radarów pogodowych czy telewizji ? Dopiero teraz ???? …. Dlaczego?

    3G to lata 2000 … a 4G to prawie 2008 … więc było trochę czasu aby ten problem rozruszać … co nie?

    Nikt też do tej pory nie wymyślił teoretycznego , medyczno – biologicznego modelu , dla takich negatywnych skutków , nie mamy nawet metodologi statystycznej ukazującej zależność promieniowania EM – CHOROBA … czyli nie jest obecnie znany mechanizm jak promieniowanie EM z niejonizującego zakresu miałoby negatywnie wpływać na organizmy żywe .
    Oczywiście pomijamy tu efekty cieplne, które w zastosowaniach telekomunikacyjnych są w zasadzie nie uwzględniane bo nie ma takiej potrzeby .

    KOSZMAR ….

    Kiedy wchodził BLUETOOTH były protesty ?
    A kiedy wchodziło WiFi były protesty ?

    Chiny szybciej ogarnęły implementację technologii 5G , więc EU i Stany sprzedały DEBILOM historyjkę , jak to 5G morduje dzieci , a ich samych sprowadza do roli ZOMBIE – żeby mieć czas na nadgonienie całego tego postępu zanim chińska infrastruktura telekomunikacyjna zaleje rynki i zacznie rządzić ŚWIATEM .

    Tylko jak Chiny wyprzedziły technologicznie Zachód to co robić ?
    Inne kraje czują się zagrożone , bo dziś 5G , a jutro inne technologie .
    Oprócz Chin tylko Szwajcaria ma 5G .
    USA nie ma i nie będzie mieć , bo firmy mówią Trump’owi że to się nie opłaca .
    Tam jeszcze LTE+ nie skonsumowane , to po co nad kolejną technologią pracować ?

    Dlatego akcje na dwóch frontach przeciw 5G … CHINY i ZDROWIE …

    Chińczycy nie są głupi , nie gonią Zachodu w obecnych technologiach , a rozwijają przyszłe . Chiny pierwsze były z samochodami elektrycznymi , jako jedyni maja jakieś alternatywy do amerykańskiej Tesli .
    To samo z 5G . Patrzenie mocno do przodu … aktualnie pracują już nad 6G

    ZA NIE DŁUGO … POJAWI SIĘ NA RYNKU DUŻO SPRZĘTU ODPOWIEDNICH FIRM – OCZYWIŚCIE TYCH Z USA I EU … WTEDY JAK ZA DOTKNIĘCIEM CZARODZIEJSKIEJ RÓŻDŻKI … PANIKA SIĘ SKOŃCZY .
    NAGLE SIĘ OKAŻE , ŻE BADANIA DOWIODŁY , ŻE TECHNOLOGIA 5 G … JEST NIEGROŹNA i w ogóle fajnie i cacy jest ….

    Stany przecież nie mają oferty 5G – nie są nawet gotowe na 5G … brak kasy i infrastruktury i innych peryferyjnych rzeczy , a przede wszystkim firm które to robią … Europa wygląda trochę lepiej – więcej położonych światłowodów . Całe zaplecze dostarcza HUAWEI , ZTE (stąd m.in. taka nagonka na Chińczyków bez dowodów w zasadzie) , Nokia i Ericsson . Samsung próbował , ale odpuścił z tego co wiem .

    Przecież 5G to chyba pierwsza technologia od 200 lat co nie powstała w Europie , ani w Laboratoriach Bell’a w USA (jak tranzystory , język C i system UNIX) – więc trzeba było sprzedać bajeczkę całej maści DEBILOM o strasznym smoku (też z Chin) , co ma imię 5G i DEBILE to łyknęli jak pelikany rybkę . Afera wokół HUAWEI i brak jakichkolwiek dowodów , że podsłuchują … no, ale podsłuchują – Snowden wyjął 4 laptopy z CIA z dowodami , no ale Snowden jest głupi jak but z lewej nogi … czy nie?

    5G usmaży im mózgi jak mikrofalówka – tylko banda protestujących DEBILI nie wie, że mikrofala to moc minimalna rzędu 500-800 W – a często są i po 1000 W i więcej – sami sobie sprawdźcie … a nadajnik 5G – moc maksymalna – 5 W (chyba) – widać różnicę? Plus to , że moc fali spada 4-krotnie , przy zwiększeniu odległości 2 krotnie , a w kuchence mikrofalowej żarcie jest dosłownie centymetry od promiennika … czyż nie tak?

    5G będzie w Polsce pracowało w paśmie 3.5 GHz , czyli o gigaherc wyżej niż WiFi (lub o 1.5 GHz mniej niż inne WiFi – górne pasmo) i 700 MHz , czyli tam gdzie obecnie siedzi telewizja DVB-T i dosłownie napierdala setkami kilowatów … ale tego żaden protestujący nie wie … bo i po co?

    Z drugiej strony kiedyś popłoch budziła elektryfikacja (babcia Pawlaka mówiła , żeby tej elektryki jeszcze nie było , to już bym całkiem spokojna była) , albo prędkość pociągów .

    Dzisiaj budzą popłoch raczej ceny za bilety … czy rachunek za prąd … czyż nie?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: