DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Raport ONZ: Izrael winny zbrodni przeciwko ludzkości! Dopuścili się ludobójstwa

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Autorzy raportu ONZ dotyczącego starć w Strefie Gazy sugerują, że izraelskie siły bezpieczeństwa powinny zostać uznane za winne zbrodni przeciwko ludzkości. Cotygodniowe protesty Palestyńczyków na granicy Izraela i Strefy Gazy do tej pory przyniosły 189 ofiar śmiertelnych, w tym 35 dzieci i ponad 6 tys. osób ciężko rannych, a są to statystyki obejmujące tylko zeszły rok.

Podsumowanie ONZ obejmuje okres od marca do grudnia 2018 roku. Raport ten powstał na podstawie setek rozmów przeprowadzonych ze świadkami tragicznych wydarzeń i ofiarami starć oraz dokumentacji medycznej i materiałów video oraz fotografii wykonanych za pomocą dronów.Wielkie Marsze Powrotu – tak nazwano organizowane co tydzień protesty Palestyńczyków nieopodal Strefy Gazy. Demonstrujący ludzie domagają się umożliwienia im powrotu na tereny, z których zostali wysiedleni oraz złagodzenia ograniczeń w obrębie Strefy Gazy.

ONZ podkreśla fakt, iż izraelskie siły bezpieczeństwa: „zabiły i okaleczyły demonstrantów palestyńskich, którzy w momencie odniesienia obrażeń lub zastrzelenia nie stanowili zagrożenia dla zdrowia i życia innych, ani też nie byli bezpośrednimi uczestnikami działań wojennych”.

Kierujący badaniami dla ONZ w podsumowaniu stwierdził: „niektóre z tych zachowań mogą mieć charakter zbrodni wojennych lub zbrodni przeciwko ludności”.

Do sprawy odniósł się minister spraw zagranicznych – Israel Katz. Oczywiście postanowił zaprzeczyć doniesieniom, które wynikają z raportu. W mniemaniu polityka dokument stworzony z polecenia ONZ jest „wrogi kłamliwy i stronniczy”. Katz stwierdził, że działania sił wojskowych na tym terenie były samoobroną.

Trybunał praw człowieka w Hadze wszczął już wstępne postępowanie sądowe, w związku z rażącym łamaniem praw człowieka, których dopuszczają się izraelskie wojska na byłych i teraźniejszych terytoriach palestyńskich.

(źródło) mocne fakty

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “Raport ONZ: Izrael winny zbrodni przeciwko ludzkości! Dopuścili się ludobójstwa

  1. mordowanie ludzi to wedlug trybunalu haskiego lamanie praw czlowieka . dzieki ci hago ze przyznalas mi prawo do zycia , bo inaczej to bym nie zyl .

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: