DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Putin zarzuca Polsce współpracę z Hitlerem i złe traktowanie Żydów

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Prezydent Rosji wypowiadał się wczoraj nieprzychylnie o naszym kraju, na spotkaniu z najwyższymi oficerami ministerstwa obrony. Wyjaśnił im, że z archiwów zajętych przez Armię Czerwoną podczas ostatniej wielkiej wojny w Europie wynika współpraca państwa polskiego i Polaków z Niemcami Adolfa Hitlera. „Oni praktycznie zawarli porozumienie” – powiedział Władimir Putin.

Ambasador Lipski, po prawej. wikimedia

 

 

 

 

 

 

 

 

Jego zdaniem, widać to „jasno” w dokumentach archiwalnych. Nie omieszkał dodać, że czuł zażenowanie dowiadując się jak „Hitler i Polska rozmawiali o rzekomej  kwestii żydowskiej”. Podał przykład przedwojennej korespondencji polskiego ambasadora w Berlinie do Hitlera: w 1938 r. ambasador zapewniał kanclerza, że Polacy postawią mu „piękny pomnik” w Warszawie, za obietnicę wysłania Żydów do Afryki.

Ów ambasador (Józef Lipski), „całkowicie solidaryzował się z polityką Hitlera” – według Putina. Prezydent nazwał go nawet „łajdakiem” i „antysemicką świnią”. Pozwolił też sobie porównać ówczesnych polskich polityków do dzisiejszych, tych, którzy „każą wyburzać pomniki żołnierzy Armii Czerwonej”. Polska i Rosja wymieniały się ostatnimi laty oskarżeniami typu historycznego. Polacy mówili o swym „niepokoju” związanym z „fałszowaniem historii” przez Rosjan, a Rosjanie o „agresywnej retoryce” Polaków.

W Polsce politykę Lipskiego wobec Niemiec określa się raczej jako „działania na rzecz odprężenia polsko-niemieckiego”. B. ambasador „antysemicka świnia” pełnił potem służbę polityczną u boku Naczelnych Wodzów od Sikorskiego po Andersa. Jest na ogół uważany za patriotę, choć skrajnie prawicowego. Na koniec prezydent Putin musiał dodać optymistyczny akcent: chwalił się przed oficerami rosyjską bronią hipersoniczną, której „żaden inny kraj nie posiada”.

strajk.eu


“Uczciwie byłoby, gdyby Polska przeprosiła za współpracę z Hitlerem” – trwa propagandowy atak Rosjan

Przewodniczący Dumy Państwowej Zgromadzenia Federalnego Federacji Rosyjskiej – izby niższej parlamentu Federacji Rosyjskiej (Zgromadzenia Federalnego) – poparł słowa wypowiedziane przez Władimira Putina, który nazwał ostatniego przed wojną ambasadora RP w Berlinie Józefa Lipskiego “swołoczą i antysemicką świnią”. Putin odwołał się do dokumentów niemieckich, które Rosjanie wywieźli z Berlina po wojnie.

– W oparciu o fakt, że Polska faktycznie zgodziła się w tym czasie z faszystowskimi Niemcami i uznała, że ​​możliwe jest zniszczenie całego narodu (żydowskiego) poprzez wysiedlenie  go do Afryki, i poparła w tym Hitlera, planując postawić mu pomnik w Warszawie (…) Polscy liderzy przez cały czas próbowali to przemilczeć zamiatając sprawę pod dywan, zrzucając winę na innych i wymyślając różne historie. Uczciwe byłoby przeprosić. Jeśli mają braki w archiwach, możemy im pokazać te dokumenty faszystowskich Niemiec – stwierdził Wiaczesław Wołodin.

Wołodin w grudniu 1999 r. po raz pierwszy został wybrany do Dumy Państwowej  z ramienia partii “Ojczyzna – Cała Rosja”; od września 2001 stał na czele frakcji tej partii w Dumie. Od grudnia 2007 r. jest deputowanym partii Jedna Rosja, będącej zapleczem politycznym prezydenta Rosji, Władimira Putina. Od 2003 r. do 2010 r. był wiceprzewodniczącym Dumy Państwowej, pierwszym zastępcą szefa frakcji “Jedna Rosja”, a od 2005 r. do 2010 r. był jednocześnie sekretarzem prezydium Rady Generalnej partii. W październiku 2010 r. został mianowany wicepremierem – kierownikiem Aparatu Rządu, od 27 grudnia 2011 r. był pierwszym zastępcą szefa Administracji Prezydenta Federacji Rosyjskiej. We wrześniu 2016 r. został po raz kolejny wybrany do Dumy Państwowej (siódmej kadencji). Od 5 października 2016 r. jest przewodniczącym Dumy.

dzienniknarodowy.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: