DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Prowokatorzy czy wariaci? Kim są neonaziści z Warszawy, którzy zaatakowali w centrum? [VIDEO]

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Neonaziści zaatakowali w centrum w Warszawie. Foto: Facebook Food Not Bombs Warszawa
Neonaziści zaatakowali w centrum w Warszawie. Foto: Facebook Food Not Bombs Warszawa

Neonaziści, którzy zaatakowali pacyfistów w Warszawie, zostali zatrzymani. Czy trzech mężczyzn z słynnego nagrania to prowokatorzy?

W Warszawie neonaziści zaatakowali pacyfistów, którzy rozdawali jedzenie ubogim. Do zajścia doszło obok punktu, w którym podpisy zbierają przeciwnicy ustawy 447.

Do zajścia doszło przed wejściem do metra Centrum 22 grudnia. Wówczas jedzenie ubogim rozdawali pacyfiści z organizacji Food Not Bombs.

W pewnym momencie rozdających jedzenie zaatakowało trzech mężczyzn. Na nagraniu umieszczonym na koncie FNB na Facebooku widać m.in. jak niszczą im baner. – Oblano nas gazem, poszarpano oraz zwyzywano – podali na Facebooku działacze.

– Chłopcy agresywnie mówili, że pomagamy nierobom i nieudacznikom oraz, że oni kochają wojnę i Hitlera (sic!) dlatego są przeciwni naszej akcji. Następnie przeszli do czynów. Zaatakowani zostali również przypadkowi przechodnie. Pobity i zagazowany został mężczyzna, który zareagował na to jak neo-naziści zaczepiali ludzi i hajlowali w metrze – napisali w swoim poście działacze Food Not Bombs.

22 grudnia policja zatrzymała pierwszego z neonazistów. Okazał się nim 16-latek.

Policjanci już w niedzielę zatrzymali w tej sprawie szesnastolatka. Trafił w ręce funkcjonariuszy zajmujących się sprawami nieletnich. Dzisiaj policjanci zatrzymali drugiego z nich – 22-latka. Policja ustaliła też dane trzeciego napastnika.

Nie brakuje jednak podejrzeń, że tych trzech neonazistów było prowokatorami. Na pewno nikt przy zdrowych zmysłach, by się tak nie zachowywał.

Poza tym, w miejscu, do którego doszło do ataku neonazistów, niemal codziennie stoją przeciwnicy ustawy 447, zbierający podpisy. Internauci mają w tej sprawie wiele wątpliwości, dlatego na Twitterze wielu z nich pisze wprost, że to mogła być prowokacja.

Oczywiście nikt nie wyklucza, że to po prostu jacyś kretyni.

 

Screenshot_6

Źródło: Radio Zet

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: